Lego technic poduszkowiec ratowniczy 42120 (5702016890761) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Lego technic poduszkowiec ratowniczy 42120 (5702016890761) oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 159.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Lego Technic Poduszkowiec ratowniczy 42120
159.90
Allegro.pl
Lego Technic Poduszkowiec ratowniczy 42120
159.95
Allegro.pl
Lego 42120 Technic Poduszkowiec ratowniczy
179.99
Allegro.pl
Lego Technic Poduszkowiec ratowniczy 42120
184.11
Allegro.pl
Lego Technic Poduszkowiec Ratowniczy 42120 ==
197.77
Allegro.pl
Lego 42120 Poduszkowiec Urodziny ==
197.77
Allegro.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 8+

Opis

Czas na brawurową akcję ratunkową na pokładzie poduszkowca ratowniczego LEGO® Technic. Ten niezwykły pojazd jest zawsze gotowy do akcji — i na lądzie, i na morzu. Wygląda, jakby unosił się nad powierzchnią, a jego wirniki obracają się podczas sterowania. Odważna kolorystyka i obracające się, pomarańczowe światło ostrzegawcze sprawiają, iż model wygląda nad wyraz realistycznie. Masz ochotę podjąć się nowej misji? Przebuduj poduszkowiec na samolot z dwoma silnikami.

podarek 2 w 1 dla początkujących ratowników

Poduszkowiec ratowniczy z zestawu LEGO® Technic 2 w 1 „podwyższa się" i ma autentyczne szczegóły, tak jak prawdziwy pojazd ratunkowy.

Szukasz prezentu dla młodego miłośnika emocjonujących pojazdów? LEGO® Technic Poduszkowiec ratowniczy (42120) z pewnością się sprawdzi. Model ma dużo autentycznych detali i świetnie pasuje do odgrywania brawurowych misji ratunkowych. Ośmiolatkom i starszym dzieciom spodoba się funkcja „unoszenia się" na ukrytych kołach. Obracające się śmigła, światło ostrzegawcze, kokpit z siedzeniami, panel sterowania i kierownica — jest tu niemało szczegółów do odkrycia. A gdy dzieciaki zechcą przeżyć kolejną przygodę, mogą przebudować pojazd na samolot z dwoma silnikami i mnóstwem realistycznych funkcji, takich jak ruchome stery i lotki na ogonie. Zabawki konstrukcyjne dla młodych umysłów Gama zestawów LEGO Technic zawiera najróżniejsze niebanalne pojazdy dla młodych entuzjastów klocków LEGO, którzy są już gotowi na trudniejsze wyzwanie. Dzięki realistycznym funkcjom i wyglądowi modele przypadną do gustu wszystkim dzieciom, które interesują się działaniem różnych maszyn.

• nieprzeciętny poduszkowiec będzie wspaniałym prezentem dla dzieci, które uwielbiają pojazdy ratunkowe. Model ma dużo autentycznych detali i idealnie pasuje do przygód w świecie wyobraźni.
• Model ma różnorodne ciekawe funkcje, takie jak efekt „unoszenia się", obracające się śmigła i światło ostrzegawcze — tak jak prawdziwy poduszkowiec.
• zestaw 2 w 1 to więcej zabawy dla młodych ratowników. Poduszkowiec można przebudować na samolot z dwoma silnikami, ruchomymi sterami i lotkami na ogonie.
• komplet LEGO® Technic Poduszkowiec ratowniczy (42120) będzie idealnym prezentem na urodziny, święta lub z dowolnej innej okazji dla ośmiolatków i starszych dzieci zainteresowanych pojazdami ratowniczymi.
• rozmiary poduszkowca: ok. 12 cm wysokości, 24 cm długości i 13 cm szerokości.
• W świecie zestawów LEGO® Technic innowacyjne zabawki czekają na nieznacznych zwolenników budowania z LEGO, którzy są gotowi na trudniejsze wyzwania.
• elementy LEGO® Technic spełniają minimalistyczne branżowe standardy, dzięki czemu są jednolite, za każdym razem do siebie pasują i można je prosto , a także rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
• komponenty LEGO® Technic są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na niemało innych sposobów. Dzięki temu możesz posiadać pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.