pociąg edukacyjny abc marki Mega bloks promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem pociąg edukacyjny abc marki Mega bloks oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 67.34 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC
67.34
ELECTRO.pl
Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC
67.34
Avans.pl
Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC
67.34
Media Expert

Parametry

Producent:Mega Bloks
Kategoria:Klocki dla dzieci

Opis

Mega Bloks Pierwszy pociąg ABC DXH35 Jeśli Twoje maleństwo zaczyna swoją przygodę z alfabetem, Pierwszy pociąg ABC to rewelacyjna zabawka, żeby umilić mu poznawanie literek. W zestawie znajdują się trzy podstawy do złożenia oraz aż 60 klocków, w tym elementy z namalowanymi literami alfabetu.

Klocki są kolorowe, duże i mają specjalne uchwyty, które usprawniają zabawę. Pierwszy pociąg umożliwia połączenie zabawy i edukacji, a także rozwija zręczność dziecka, kreatywność i zdolność logicznego myślenia.

Dzięki klockom maluszek pozna litery alfabetu, a następnie może za ich pomocą wytwarzać swoje pierwsze, pojedyncze słowa. Klocki można ułożyć na podstawach pociągów na mnóstwo najróżniejszych sposobów. Pociąg został także wyekwipowany w koła, dzięki temu może się poruszać, co tym samym nakłania w dodatku do ruchu dziecko.

Zabawka została tworzona z wytrzymałego materiału wysokiej jakości, który można z łatwością umyć, choćby przy użyciu delikatnego detergentu. Artykuł jest w pełni bezpieczny i sugerowany dla dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia.

Producent: Mega Bloks Numer katalogowy: DXH35 Wiek dziecka: od 12 miesięcy wymiary opakowania: 38cm x 29cm x 12cm Mega Bloks to jeden z wiodących producentów zabawek, działający we współpracy z firmą Fisher Price.

Specjalizuje się w tworzeniu zabawek dla niemowląt i minimalnych dzieci, które zaczynają poznawać świat. Produkty są w pełni bezpieczne dla najmłodszych i stworzone z myślą o rozwoju i edukacji. Firma znana jest z zestawów typowych klocków? znacznych i kolorowych, które mają specjalny uchwyt, upraszczający zabawę....