Zestaw klocków eko ekofarma marki Mega bloks promocja 2023

jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Mega Bloks
Kategoria:Klocki dla dzieci

Opis

Mali konstruktorzy mogą pobawić się na Ekofarmie Green Town, żeby poznawać naturalne praktyki i tematykę, takie jak kupowanie lokalnych produktów spożywczych, obieg wody i ochrona pszczół. W skład tego zestawu wchodzą 52 znaczne klocki wraz z elementami specjalnymi oraz 2 podstawy na kółkach. Dzieci mogą zbudować ciągnik na kółkach, stodołę, rośliny uprawne, ul, obracający się wiatrak i 3 figurki. Twój malec może także dowolnie dopasowywać części do zbudowania 3 figurek. Zabawki konstrukcyjne First Builders zostały stworzone z myślą o znikomych konstruktorach od 1 roku życia.

  • ukazujemy zestawy MEGA Bloks Green Town produkty neutralne węglowo certyfikowane przez Natural Capital Partners, wiodących ekspertów w dziedzinie neutralności węglowej i finansowania działań na rzecz klimatu.
  • W skład zestawu wchodzą 52 znaczne klocki, w tym komponenty specjalne i 2 podstawy na kółkach do zbudowania toczącego się ciągnika, stodoły, roślin uprawnych, ula, obracającego się wiatraka i 3 figurek.
  • Opakowanie zabawki w 100, nadaje się do recyklingu i jest stworzone z tworzyw pochodzących z recyklingu.
  • Klocki są kompatybilne ze wszystkimi zabawkami Mega Bloks.
  • doskonałe dla dzieci od 1 roku życia, polecane przez Fisher-Price klocki z kolekcji Green Town są rewelacyjnie przypasowane do niepokaźnych rączek. Zostały zaprojektowane z myślą o rozwoju zręczności i nauce zachowań naturalnych, takich jak kupowanie lokalnych produktów spożywczych, poznawanie obiegu wody i ochrona pszczół.