Słomki konstrukcyjne 250 elementów (5903796605020) promocja 2023

Cena65.01
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Urwis.pl

Parametry

Producent:Alexander
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 250

Opis

Rozbudź swoją kreatywność ze słomkami konstrukcyjnymi!Dzieciaki kochają zabawki konstrukcyjne, które pozwalają im wyrażać siebie i kreatywnie się bawić. Jeśli masz w domu drobnego budowniczego z serią klocków, podaruj mu tenniesamowity zestaw słomek konstrukcyjnych dla całej rodziny!Zabawkowe słomki konstrukcyjne na nowo definiują kreatywną zabawę.

pozwalają na budowanie kolorowych modeli zarówno na płasko, jak i w trójwymiarze! Są proste do połączenia, a rozmaite i długość dają masę możliwości tworzenia! Wykaż się twórczym myśleniem i zbuduj coś niesamowitego!Aż 250 barwnych komponentów do rozwijającej zabawyTen spory kreatywny zestaw dla 5-letnich konstruktorów wciągnie na długie godziny!

Budowanie z zabawkowych słomek rozbudzi wyobraźnię i pozwoli na zupełnie nowy sposób tworzenia. W komplecie znajduje się 160 słomek różnorodnej długości i , a także 90 złączek, więc możliwości zabawy jest cała masa!Słomki konstrukcyjne łączymy za pomocą intuicyjnych złączek, które przypominają gwiazdki.

Otwory w złączkach sąpod najróżniejszymi kątami, dzięki czemu możemy zespalać słomki ze sobą na sporo sposobów. Różnorodne długości słomek zainspirują do stworzenia naprawdę oryginalnych konstrukcji! W komplecie odnajdziesz także album z inspiracjami do zbudowania!zasobność korzyści dla wszechstronnego rozwoju dzieckaSłomki konstrukcyjne to perfekcyjny podarunek dla kreatywnego budowniczego w wieku od 5 lat.

Nietypowa zabawa w budowanie z barwnych słomekrozbudzi wyobraźnię, pomoże w kształtowaniu twórczego i przestrzennego myślenia. Łączenie kolorowych części na dodatek wspomoże zdolności manualne i motoryczne.Słomki konstrukcyjne zagwarantują atrakcyjną zabawę dla całej rodziny.

W komplecie odnajdziemy także album z inspiracjami do zbudowania, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by co rusz wymyślać własne konstrukcje! Chcesz rozszerzyć swoją linię konstrukcyjnych słomek? sprawdź inne zestawy i wykaż się kreatywnością!