Smily Play Kochane Zwierzątka promocja 2023

Cena48.42
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Urwis.pl

Parametry

Producent:Smily Play
Kategoria:Klocki dla dzieci
Dla kogo chłopiec, dziewczynka

Opis

Wieża z Piłeczkami składa się z 6 obszernych foremek, wytwarzających wysoką wieżę (65 cm). Wieża służy do zabawy w sortowanie, układanie i burzenie… to mnóstwo uznanej przez dzieci aktywności rozwijającej logiczne myślenie. Foremki można włożyć jedna w drugą. Dzięki temu zabawka zajmuje bardzo mało miejsca w trakcie przechowywania Kolorowe foremki można ułożyć do wysokości 65 cm. Układanie wieży rozwija sprawność manualną,, a także ćwiczy koordynację wzrokową. Zabawka rozwija wyobraźnię przestrzenną,, a także pojęcia: wielkość, kolejność, objętość, wysokość. Zabawa dostarczadużo okazji do ćwiczeń fizycznych. Piłeczkę trzeba wrzucić do otworu na samej górze wieży i kucnąć po nią, kiedy sturla się na dół. Spadające spiralnie piłeczki ponadto przyciągają uwagę dziecka. Foremki można wziąć do kąpieli lub zabawy w piaskownicy. Wieżę prosto się składa, jest lekka i wygodna do zabrania ze sobą wszędzie tam, gdzie można się bawić samodzielnie lub w towarzystwie przyjaciół.
Sortowanie, układanie i burzenie, to niemało wspaniałej zabawy, rozwijającej logiczne myślenie. Zabawka wspomaga wydajność manualną dziecka. Rozwija zdolności poznawcze dziecka. najróżniejsze wielkości elementów ćwiczą chwytność dłoni. Ćwiczy efektywność i precyzję ciała. Żywe, kontrastujące odcienie stymulują zmysły dziecka. Spadające spiralnie piłeczki dodatkowo przyciągają uwagę dziecka. Foremki można wziąć do kąpieli albo zabawy w piaskownicy. Układanie wieży rozwija efektywność manualną,oraz ćwiczy koordynację wzrokową.
Co zyskuje dziecko:Wspomaga sprawność manualną.Rozwija zdolności poznawcze.Stymuluje i wspomaga rozwój zmysłu dotyku.Stymuluje i wspomaga rozwój wzroku. Wielkość opakowania Szerokość: 18,5 cm Wysokość: 28 cm Długość: 18 cm