Wieża z klocków marki Smily play promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Wieża z klocków marki Smily play oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 34.83 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Artyk Wieża z klocków
34.83
Empik
wieża sorter 15 el.
45.14
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Smily Play
Kategoria:Klocki dla dzieci

Opis

Wieża z klocków i sorter dla maluszka to przepis na długą zabawę!Maluchy kochają klocki! A jeszcze bardziej, kiedy mogą z nich zbudować wysoką wieżę! Czas, żeby każdy kreatywny i ambitny szkrab poznał propozycję od LEANToys, czyli fantastyczną wieżę z klocków, a także sorter kształtów w jednym.

urodziwe klocuszki w kształcie zwierzątek tylko czekają, żeby zbudować z nich barwny zamek, który sięgnie nieba!Ta fantastyczna edukacyjna zabawka to dwa w jednym – wieża z klocków oraz sorter, więc maluch z całą pewnością będzie miał, co robić.

ładne barwy i specjalnie dopasowane do małych rączek komponenty komponenty zachęcą dzieci do zabawy, a wizerunki zwierzątek wywołają uśmiech!Edukacyjna wieża z klocków przyczyni się do wszechstronnego rozwoju dzieckaWieża z klocków dla rocznego dziecka to zabawka edukacyjna, która przynosi niemało korzyści rozwijającemu się maluszkowi.

Przede wszystkich ćwiczy zdolności logicznego myślenia, rozpoznawania kształtów i wielkości,też przyczynia się do wzmacniania chwytu oraz motoryki śladowej. Sorter skryty na dnie zamku to najlepszy sposób, by maluch rozwinął swój umysł, napełniając się pewnością siebie z pierwszych sukcesów.

Ułożenie całej wieży z klocków będzie dla dwulatka niebanalnym wyzwaniem, przypasowanym do jego umiejętności. Na szczycie znajduje się sympatyczny króliczek, który może służyć jako grzechotka.Dopracowane wykonanie sortera i wieży z klocków zachwyci każdegoPropozycja LEANToys została przygotowana w taki sposób, aby zabawkowa wieża z klocków podobała się maluszkom widocznie, lecz i spełniała swoją funkcję.

dzięki czemu kolorowe klocki są wyśmienicie dostosowane do siebie, a wciskanie części w siebie nie sprawi dziecku najmniejszego problemu. Kolorystyka została przypasowana do wrażliwości dwulatka, zaciekawia go i przyciąga uwagę.Klocki wciskane do sortera, który znajduje się na podstawce zamku, mają urokliwe wizerunki zwierzątek, co sprawia, że są na dodatek atrakcyjne dla malucha.

Wieża z klocków od LEANToys to fantastyczna opcja wśród edukacyjnych zabawek, nieprzeciętna dla dwulatka!