MICROSOFT Xbox Game Pass 6 Miesięcy (4251404596576) promocja 2021

Cena249.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie DTP-SOFT Sp. z o.o.

Parametry

Producent:MICROSOFT
Kategoria:Kody i karty pre-paid
Platforma xbox

Opis

Abonament Xbox Game Pass Rosnący zbiór fantastycznych gier Korzystaj z nieograniczonego dostępu do ponad 100 gier na konsole Xbox One i Xbox 360 na konsoli Xbox One w niskiej cenie miesięcznej. Dzięki dodawanym co miesiąc nowym grom subskrypcja Xbox Game Pass to przepustka do niekończącej się rozgrywki.

Graj w elitarne nowości na konsolę Xbox już w dniu ich premiery Graj w świeże gry od dnia premiery i korzystaj z katalogu najróżniejszych gier — od najnowszych hitów sprzedaży do entuzjastycznie przyjętych przez graczy gier niezależnych.

Pobierz i graj w najwyższej jakości Odkryj i pobierz tytuły, które Cię za każdym razem interesowały, albo ponownie zagraj w dawno niewidziane ulubione gry. Pobierz gry na konsolę i graj online lub offline w najwyższej jakości.

FAQ Co to jest subskrypcja Xbox Game Pass W niskiej miesięcznej cenie możesz korzystać z nieograniczonego dostępu do ponad stu znakomitych gier na konsole Xbox One i Xbox 360. Tak niemało gier do odkrycia i pobrania na za każdym razem zmieni sposób, w jaki korzystasz z konsoli Xbox.

Jak mogę uzyskać subskrypcję Xbox Game Pass Subskrypcję Xbox Game Pass możesz kupić na konsoli Xbox One, w witrynie xbox.com lub w sklepie Microsoft Store. Jak znależć gry Odwiedź witrynę subskrypcji Xbox Game Pass albo kanał Nowo dodane w strefie Xbox Game Pass, żeby przejrzeć najnowszy katalog i dowiedzieć się więcej o subskrypcji Xbox Game Pass.

Każdego miesiąca zespół usług Xbox będzie aktualizował subskrypcję Xbox Game Pass i udostępniał w kanałach społecznościowych dane o nowych tytułach dodanych do subskrypcji Xbox Game Pass. Gry będą dodawane do katalogu i usuwane z niego z biegiem czasu.