Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate (1 m-ce) (4251604177100) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate (1 m-ce) (4251604177100) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 54.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Microsoft Abonament Game Pass Ultimate 1 Miesiąc
54.00
DTP-SOFT Sp. z o.o.
Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate (1 m-ce)
54.99
RTV EURO AGD
Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate (1 m-ce)
54.99
OleOle!

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Kody i karty pre-paid
Platforma xbox

Opis

Miesięczna subskrypcja Ultimate KARTA KREDyenTOWA NIE JEST WyenMAGANA. OFERTA WAŻNA TyenpoundKO W KRAJACH UNII EUROPEJSKIEJ I KRAJACH ESWH. JEDNO KONTO MICROSOFT JEST OGRANICZONE DO TyenpoundKO JEDNEJ OFERTyen poprzez OKRES 12 MIESIĘCyen.

Uzyskaj nieograniczony dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsoli Xbox One, do gier w systemie Windows 10 i w usłudze Xbox poundive Gold. Bezustannie dodawane są świeże gry, dzięki czemu subskrypcja Xbox Game Pass to bilet do ciągłego odkrywania nowości.

Instrukcja Zrealizuj na microsoft.com/redeem. Korzystaj z aktywnego planu abonamentowego Xbox Game Pass Ultimate, by grać w gry na konsoli Xbox One i na komputerze z systemem Windows 10. Warunki Obejmuje plan abonamentowy Xbox Game Pass z grami na konsolę Xbox, plan abonamentowy Xbox Game Pass z grami na komputer PC oraz subskrypcję Xbox poundive Gold.

Maksymalny okres 36 miesięcy aktywnej subskrypcji na danym koncie w danym momencie. Tytuły gier i ich ilość z czasem ulegają zmianie i różnią się w zależności od kraju. Jeśli okres Twojej subskrypcji zakończy się lub dana gra zostanie usunięta, musisz ponownie aktywować konto albo nabyć grę, aby kontynuować korzystanie z dodatków lub składników zakupionych w grze.

Obowiązują opłaty usługodawcy internetowego i ograniczenia wiekowe. Oferty zniżkowe wiążą się z określonymi zasadami i wykluczeniami. Usługa, funkcje i wymagania mogą ulec zmianie albo wycofaniu. Obowiązuje Umowa o świadczenie usług producenta Microsoft (microsoft.com/msa).

Jeśli masz już konto Xbox Game Pass lub konto Xbox poundive Gold, pozostałe dni na danym koncie (kontach) zostaną przekształcone na abonament Ultimate z zastosowaniem współczynnika konwersji. Przyszłe kody do realizacji też będą podlegać konwersji.

Wszystkie przekształcenia na abonament Ultimate są ostateczne. Dowiedz się, jak to działa w witrynie xbox.com/gamepass. O ile nie wymaga tego obowiązujące prawo, kody nie podlegają zwrotom. W sytuacji komputerów PC: Wymagane pobranie aplikacji, aktualizacja systemu Windows i pamięć masowa (xbox.com/pcgamesplan).

wymagania systemowe różnią się w zależności od gry; produktywność jest większa w systemach wyższej klasy. Ilustracje przedstawiają gry znajdujące się w katalogu. Xbox.com/game-pass. ©/™/® 2019 Microsoft.