Kołdra wiosenna antystres marki Amz promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Kołdra wiosenna antystres marki Amz oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 137.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
Kołdra Antystres Active AMZ 135/200 Wiosenna tel: 575-636-868, szybko, bezpiecznie, 30 dni na zwrot, Raty0%
137.00
SENPO
Kołdra Antystres Active AMZ 200/220 Letnia tel: 575-636-868, szybko, bezpiecznie, 30 dni na zwrot, Raty0%
183.00
SENPO

Parametry

Producent:AMZ
Kategoria:Kołdry

Opis

ANTYSTRES - wysokiej jakości wypełnienie AMZ DREAMFILL w pokryciu z mikrofibry z dodatkiem włókien węglowych. To antyalergiczne produkty z właściwościami rozładującymi stres i zmęczenie. Sugerowane zabieganym osobom nie posiadających nadmiaru czasu na sen i odpoczynek.

Relaksujące włókno węglowe - Każdego dnia ludzkie ciało kumuluje ładunki elektryczne, powodujące uczucie napięcia mięśni i stresu. Kołdry i poduszki Antystres zawierają włókna węglowe, pomagające absorbować ładunki i rozładowywać napięcia mięśni. Ciało wraca do naturalnej równowagi, a nasz sen staje się spokojny i relaksujący.

dzianina pokryciowa: 99,4% mikrowłókno poliestrowe, 0,6% włókno węglowe.

Wypełnienie: AMZ dreamfill to włókno specjalnie opracowane przez technologów AMZ. Optymalnie dostosowana długość, a także grubość wydrążonych, karbikowanych włókien poliestrowych zapewnia lekkość oraz elastyczność. Włókna dodatkowo zostały spiralnie skręcone oraz pokryte silikonem dzięki czemu są bardziej puszyste oraz dłużej zachowują swój pierwotny zarys. Włókno wyjątkowo prawidłowy współczynnik termoizolacji gwarantując ciepło przy zachowaniu niskiej wagi wyrobu. Natomiast trafna cyrkulacja powietrza pozwala ciału oddychać i optymalizować temperaturę podczas snu. Kołdry wypełnione są włókniną w postaci jednolitego płata. Włókna są bezpieczne dla alergików oraz szybkoschnące ułatwiając utrzymanie higieny.

liczba wypełnienia: 135x200 - 700g, 155x200 - 800g, 180x200 - 900g, 200x220 - 1100g.

Klasa grzejna:
kołdra w wersji wiosenno-jesiennej.

Szycie i wykończenie: kołdra pikowana na postępowych maszynach gwarantujących równomierne rozłożenie wypełnienia, dopracowane są lamówką.

Jakość: wyrób należy do linii AMZ SYNTHETIC Classic potwierdzając wysoką jakość tworzyw zastosowanych do jego produkcji. Wyrób jest lekki, otulający i starannie dopracowany.

atrybuty dopełniające: wyrób antyalergiczny tworzony z najwyższej jakości tworzyw, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i stosowny poziom wilgotności. Najwyższej jakości szczególnie gęste dzianiny, ultra czyste wypełnienie i nowoczesne metody produkcji gwarantują niesprzyjające warunki do rozwoju roztoczy i innych drobnoustrojów.

Gwarancja: 2-letnia gwarancja producenta na błędy powstałe w wytwarzaniu. Podstawą do reklamacji jest dowód zakupu dołączony za każdym razem do zakupów.

Konserwacja: możliwość prania w pralce w warunkach domowych i prędkie schnięcie wyrobów pozwala z łatwością zachować go w czystości. A maksymalna dozwolona temperatura prania 60 st. C umożliwia wyeliminowanie roztoczy i innych drobnoustrojów.

Opakowanie: wyroby z tej linii zapakowane są w funkcjonalne opakowania foliowo-materiałowe.