Taniej o 19zł! Kołdra Antystres Active AMZ 135/200 Letnia Za drogo? Negocjuj cenę 535-635-716. Szybka wysyłka w 5 dni! promocja 2019

Cena110.5
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie SENPO

Parametry

Producent:AMZ
Kategoria:Kołdry

Opis

ANTYSTRES - wysokiej jakości wypełnienie AMZ DREAMFILL w pokryciu z mikrofibry z dodatkiem włókien węglowych. To antyalergiczne produkty z właściwościami rozładującymi stres i zmęczenie. Rekomendowane zaganianym osobom nie posiadających nadmiaru czasu na sen i odpoczynek.

Relaksujące włókno węglowe - Każdego dnia ludzkie ciało kumuluje ładunki elektryczne, powodujące uczucie napięcia mięśni i stresu. Kołdry i poduszki Antystres zawierają włókna węglowe, pomagające absorbować ładunki i rozładowywać napięcia mięśni. Ciało wraca do naturalnej równowagi, a nasz sen staje się spokojny i relaksujący.

tkanina pokryciowa: 99,4% mikrowłókno poliestrowe, 0,6% włókno węglowe.

Wypełnienie: AMZ dreamfill to włókno specjalnie opracowane przez technologów AMZ. Odpowiednio przypasowana długość, a także grubość wydrążonych, karbikowanych włókien poliestrowych zagwarantuje lekkość i sprężystość. Włókna w dodatku zostały spiralnie skręcone oraz pokryte silikonem dzięki czemu są bardziej puszyste i dłużej zachowują swój pierwotny kształt. Włókno niezwykle dobry współczynnik termoizolacji zapewniając ciepło przy zachowaniu niskiej wagi wyrobu. Natomiast adekwatna cyrkulacja powietrza pozwala ciału oddychać i optymalizować temperaturę podczas snu. Kołdry wypełnione są włókniną w postaci jednolitego płata. Włókna są bezpieczne dla alergików oraz szybkoschnące usprawniając utrzymanie higieny.

ilość wypełnienia: 135x200 - 550g, 155x200 - 600g, 180x200 - 700g, 200x220 - 900g.

Klasa cieplna:
kołdra w wersji letniej.

Szycie i wykończenie:
kołdra pikowana na innowacyjnych maszynach zapewniających równomierne rozłożenie wypełnienia, dopracowane są lamówką.

Jakość: wyrób należy do linii AMZ SYNTHETIC Classic potwierdzając wysoką jakość tworzyw użytych do jego produkcji. Wyrób jest lekki, otulający i precyzyjnie doszlifowany.

właściwości uzupełniające: wyrób antyalergiczny wytworzony z najwyższej jakości tworzyw, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i adekwatny poziom wilgotności. Najwyższej jakości niezwykle gęste dzianiny, ultra czyste wypełnienie i innowacyjne metody produkcji gwarantują niesprzyjające warunki do rozwoju roztoczy i innych drobnoustrojów.

Gwarancja: 2-letnia gwarancja producenta na błędy powstałe w produkcji. Podstawą do reklamacji jest dowód zakupu załączony za każdym razem do zakupów.

Konserwacja: możliwość prania w pralce w warunkach domowych oraz prędkie schnięcie wyrobów pozwala z łatwością zachować go w czystości. A maksymalna dozwolona temperatura prania 60 st. C zezwala na wyeliminowanie roztoczy, a także innych drobnoustrojów.

Opakowanie: wyroby z tej serii zapakowane są w poręczne opakowania foliowo-materiałowe.