Taniej o 19zł! Kołdra Medisens AMZ 135/200 Letnia Za drogo? Negocjuj cenę 535-635-716. Szybka wysyłka w 5 dni!, S-KMEDIL-135 promocja 2019

Cena108.8
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie SENPO

Parametry

Producent:AMZ
Kategoria:Kołdry

Opis

MediSens to wyjątkowa kolekcja przyjazna alergikom i osobom cierpiącym na astmę bezpieczeństwo zagwarantuje niespotykane na polskim rynku włókno wypełnienia sensifil posiadające prestiżowy atest ASTHMA&ALLERGY FRIENDLY dodatkowym atutem jest możliwość prania w temperaturze do 95 stopni C.

dzianina pokryciowa: mikrofibra francuska, 100% poliester.

Wypełnienie: do wypełnienia kołder i poduszek zastosowano włókna SensiFil marki Wellman International. SensiFil to specjalnie zaprojektowane włókno dla osób cierpiących na astmę i alergie. Jest wolne od wszystkiego typu zgubnych substancji chemicznych, toksycznych i alergenów. Włókno jest stale testowane i badane gwarantując podwyższone bezpieczeństwo stosowania, dzięki progresywnej technice produkcji jest szczególnie komfortowe oraz trwałe. Dokument ASTHMA&ALLERGY FRIENDLY wydawany poprzez Allergy Standards Limited - to prowadzona przez lekarzy międzynarodowa organizacja stawiająca sobie za cel wyróżnienie unikalnych produktów przyjaznych astmatykom, a także alergikom. Dokument poświadcza możliwość bezpiecznego używania artykułu poprzez alergików oraz osoby cierpiące na astmę. Kołdry wypełnione są włóknem w postaci wysokosprężystej włókniny, poduszki włóknem w postaci puchatych kuleczek.

liczba wypełnienia:135x200 - 550g, 155x200 - 600g, 180x200 - 700g, 200x220 - 900g.

Klasa grzewcza:
kołdra w wersji letniej.

Szycie i wykończenie:
kołdra pikowana na progresywnych maszynach zapewniających równomierne rozłożenie wypełnienia, wykończone są lamówką.

Jakość: wyrób należy do linii AMZ SYNTHETIC Classic potwierdzając wysoką jakość materiałów wykorzystanych do jego produkcji. Wyrób jest lekki, otulający i starannie dopracowany.

właściwości uzupełniające: wyrób antyalergiczny wyprodukowany z najwyższej jakości tworzyw, które gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza i trafny poziom wilgotności. Najwyższej jakości nad wyraz gęste dzianiny, ultra czyste wypełnienie oraz postępowe metody produkcji gwarantują niesprzyjające warunki do rozwoju roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

Gwarancja: 2-letnia gwarancja producenta na błędy powstałe w produkowaniu. Podstawą do reklamacji jest dowód zakupu dołączony zawsze do zakupów.

Konserwacja: możliwość prania w pralce w warunkach domowych oraz szybkie schnięcie wyrobów pozwala prosto zachować go w czystości. A maksymalna dozwolona temperatura prania 95 st. C gwarantuje sterylność i pozwala na wyeliminowanie roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

Opakowanie: wyroby z tej kolekcji zapakowane są w funkcjonalne opakowania foliowo-materiałowe.