Kołdra Medisens 135/200 Całoroczna tel: 575-636-868, szybko, bezpiecznie, 30 dni na zwrot, Raty0%, S-KMEDIC-135 promocja 2019

Cena107.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SENPO

Parametry

Producent:AMZ
Kategoria:Kołdry

Opis

MediSens to wyjątkowa seria przyjazna alergikom i osobom cierpiącym na astmę bezpieczeństwo zapewnia niezrównane na polskim rynku włókno wypełnienia sensifil mające prestiżowy atest ASTHMA&ALLERGY FRIENDLY dodatkowym atutem jest możliwość prania w temperaturze do 95 poziomów C.

dzianina pokryciowa: mikrofibra francuska, 100% poliester.

Wypełnienie: do wypełnienia kołder i poduszek wykorzystano włókna SensiFil firmy Wellman International. SensiFil to specjalnie zaprojektowane włókno dla osób cierpiących na astmę i alergie. Jest wolne od wszelkiego rodzaju zgubnych substancji chemicznych, toksycznych i alergenów. Włókno jest stale testowane i badane gwarantując podwyższone bezpieczeństwo używania, dzięki postępowej technice produkcji jest niezwykle wygodne oraz trwałe. Atest ASTHMA&ALLERGY FRIENDLY wydawany poprzez Allergy Standards Limited - to prowadzona poprzez lekarzy międzynarodowa organizacja stawiająca sobie za cel wyróżnienie specyficznych produktów przychylnych astmatykom, a także alergikom. Dokument poświadcza możliwość bezpiecznego stosowania artykułu poprzez alergików, a także osoby cierpiące na astmę. Kołdry wypełnione są włóknem w postaci wysokosprężystej włókniny, poduszki włóknem w postaci puchatych kuleczek.

ilość wypełnienia: 135x200 - 1000g, 155x200 - 1120g, 180x200 - 1300g, 200x220 - 1600g.

Klasa grzewcza:
kołdra w wersji całorocznej.

Szycie i wykończenie: kołdra pikowana na nowoczesnych maszynach gwarantujących równomierne rozłożenie wypełnienia, wykończone są lamówką.

Jakość: wyrób należy do linii AMZ SYNTHETIC Classic potwierdzając wysoką jakość tworzyw zastosowanych do jego produkcji. Wyrób jest lekki, otulający, a także skrupulatnie wykończony.

właściwości uzupełniające: wyrób antyalergiczny stworzony z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, a także słuszny poziom wilgotności. Najwyższej jakości wyjątkowo gęste tkaniny, ultra czyste wypełnienie oraz progresywne metody produkcji zapewniają niesprzyjające warunki do rozwoju roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

Gwarancja: 2-letnia gwarancja producenta na błędy powstałe w produkowaniu. Podstawą do reklamacji jest dowód zakupu dołączony za każdym razem do zakupów.

Konserwacja: możliwość prania w pralce w warunkach domowych, a także szybkie schnięcie wyrobów pozwala prosto zachować go w czystości. A maksymalna dozwolona temperatura prania 95 st. C zagwarantuje sterylność i pozwala na wyeliminowanie roztoczy i innych drobnoustrojów.

Opakowanie: wyroby z tej linii zapakowane są w poręczne opakowania foliowo-materiałowe.