Kołdra Medisens 135/200 Ciepła (zimowa) tel: 575-636-868, szybko, bezpiecznie, 30 dni na zwrot, Raty0% (5907803174776) promocja 2019

Cena125.8
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SENPO

Parametry

Producent:AMZ
Kategoria:Kołdry

Opis

MediSens to unikatowa linia przychylna alergikom i osobom cierpiącym na astmę bezpieczeństwo zapewnia niesłychane na polskim rynku włókno wypełnienia sensifil posiadające prestiżowy atest ASTHMA&ALLERGY FRIENDLY dodatkowym atutem jest możliwość prania w temperaturze do 95 stopni C.

dzianina pokryciowa: mikrofibra francuska, 100% poliester.

Wypełnienie: do wypełnienia kołder i poduszek zastosowano włókna SensiFil firmy Wellman International. SensiFil to specjalnie zaprojektowane włókno dla osób cierpiących na astmę i alergie. Jest wolne od wszelkiego rodzaju destrukcyjnych substancji chemicznych, toksycznych i alergenów. Włókno jest stale testowane i badane zapewniając podwyższone bezpieczeństwo wykorzystywania, dzięki postępowej technologii produkcji jest szczególnie komfortowe, a także trwałe. Atest ASTHMA&ALLERGY FRIENDLY wydawany poprzez Allergy Standards Limited - to prowadzona przez lekarzy międzynarodowa organizacja stawiająca sobie za cel wyróżnienie oryginalnych produktów przychylnych astmatykom i alergikom. Certyfikat poświadcza możliwość bezpiecznego stosowania produktu poprzez alergików, a także osoby cierpiące na astmę. Kołdry wypełnione są włóknem w postaci wysokosprężystej włókniny, poduszki włóknem w postaci puchatych kuleczek.

ilość wypełnienia: 135x200 - 1250g, 155x200 - 1400g, 180x200 - 1600g, 200x220 - 2000g.

Klasa cieplna:
kołdra w wersji zimowej - powiększona liczba wypełnienia.

Szycie i wykończenie: kołdra pikowana na innowacyjnych maszynach gwarantujących równomierne rozłożenie wypełnienia, wykończone są lamówką.

Jakość: wyrób należy do linii AMZ SYNTHETIC Classic potwierdzając wysoką jakość tworzyw zastosowanych do jego produkcji. Wyrób jest lekki, otulający i dokładnie wykończony.

właściwości uzupełniające: wyrób antyalergiczny produkowany z najwyższej jakości tworzyw, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, a także trafny poziom wilgotności. Najwyższej jakości niezwykle gęste dzianiny, ultra czyste wypełnienie, a także progresywne metody produkcji gwarantują niesprzyjające warunki do rozwoju roztoczy i innych drobnoustrojów.

Gwarancja: 2-letnia gwarancja producenta na błędy powstałe w wytwarzaniu. Podstawą do reklamacji jest dowód zakupu dołączony za każdym razem do zakupów.

Konserwacja: możliwość prania w pralce w warunkach domowych oraz prędkie schnięcie wyrobów pozwala łatwo zachować go w czystości. A maksymalna dozwolona temperatura prania 95 st. C zagwarantuje sterylność oraz zezwala na wyeliminowanie roztoczy, a także innych drobnoustrojów.

Opakowanie: wyroby z tej kolekcji zapakowane są w praktyczne opakowania foliowo-materiałowe.