Amz Taniej o 26zł! kołdra antystres active 135/200 duo za drogo? negocjuj cenę 535-635-716. szybka wysyłka w 5 dni! (5907803171928) promocja 2019

Cena149.6
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie SENPO

Parametry

Producent:AMZ
Kategoria:Kołdry

Opis

ANTYSTRES - wysokiej jakości wypełnienie AMZ DREAMFILL w pokryciu z mikrofibry z dodatkiem włókien węglowych. To antyalergiczne produkty z właściwościami rozładującymi stres i zmęczenie. Polecane zapracowanym osobom nie mających nadmiaru czasu na sen i odpoczynek.

Relaksujące włókno węglowe - Każdego dnia ludzkie ciało kumuluje ładunki elektryczne, wywołujące uczucie napięcia mięśni i stresu. Kołdry i poduszki Antystres zawierają włókna węglowe, pomagające absorbować ładunki i rozładowywać napięcia mięśni. Ciało wraca do naturalnej równowagi, a nasz sen staje się spokojny i relaksujący.

tkanina pokryciowa: 99,4% mikrowłókno poliestrowe, 0,6% włókno węglowe.

Wypełnienie: AMZ dreamfill to włókno specjalnie opracowane poprzez technologów AMZ. Trafnie dostosowana długość i grubość wydrążonych, karbikowanych włókien poliestrowych gwarantuje lekkość, a także sprężystość. Włókna na dodatek zostały spiralnie skręcone, a także pokryte silikonem dzięki czemu są bardziej puszyste, a także dłużej zachowują swój pierwotny kształt. Włókno niezwykle dobry współczynnik termoizolacji gwarantując ciepło przy zachowaniu niskiej wagi wyrobu. Natomiast adekwatna cyrkulacja powietrza pozwala ciału oddychać i optymalizować temperaturę w trakcie snu. Kołdry wypełnione są włókniną w postaci jednolitego płata. Włókna są bezpieczne dla alergików, a także szybkoschnące usprawniając utrzymanie higieny.

ilość wypełnienia: 135x200 - 1250g, 155x200 - 1400g, 180x200 - 1600g, 200x220 - 2000g.

Klasa cieplna:
kołdra w wersji DUO - są to dwie kołdry złączone z sobą na krawędziach. Powstała między kołdrami komora powietrzna działą na zasadzie termosa zwiększając atrybuty termoizolacyjne.

Szycie i wykończenie: kołdra pikowana na postępowych maszynach zapewniających równomierne rozłożenie wypełnienia, dopracowane są lamówką.

Jakość: wyrób należy do linii AMZ SYNTHETIC Classic potwierdzając wysoką jakość tworzyw wykorzystanych do jego produkcji. Wyrób jest lekki, otulający oraz precyzyjnie dopracowany.

parametry uzupełniające: wyrób antyalergiczny tworzony z najwyższej jakości tworzyw, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, a także słuszny poziom wilgotności. Najwyższej jakości wyjątkowo gęste dzianiny, ultra czyste wypełnienie, a także innowacyjne metody produkcji gwarantują niesprzyjające warunki do rozwoju roztoczy i innych drobnoustrojów.

Gwarancja: 2-letnia gwarancja producenta na błędy powstałe w produkcji. Podstawą do reklamacji jest dowód zakupu załączony za każdym razem do zakupów.

Konserwacja: możliwość prania w pralce w warunkach domowych i szybkie schnięcie wyrobów pozwala łatwo zachować go w czystości. A maksymalna dozwolona temperatura prania 60 st. C pozwala na wyeliminowanie roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

Opakowanie: wyroby z tej serii zapakowane są w ergonomiczne opakowania foliowo-materiałowe.