Taniej o 38zł! kołdra medisens 135/200 4 pory roku za drogo? negocjuj cenę 535-635-716. szybka wysyłka w 5 dni! marki Amz promocja 2019

Cena218.45
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie SENPO

Parametry

Producent:AMZ
Kategoria:Kołdry

Opis

MediSens to nieszablonowa linia przychylna alergikom i osobom cierpiącym na astmę bezpieczeństwo gwarantuje niespotykane na polskim rynku włókno wypełnienia sensifil posiadające prestiżowy atest ASTHMA&ALLERGY FRIENDLY dodatkowym atutem jest możliwość prania w temperaturze do 95 stopni C.

tkanina pokryciowa: mikrofibra francuska, 100% poliester.

Wypełnienie: do wypełnienia kołder i poduszek wykorzystano włókna SensiFil firmy Wellman International. SensiFil to specjalnie zaprojektowane włókno dla osób cierpiących na astmę i alergie. Jest wolne od wszystkiego typu krzywdzących substancji chemicznych, toksycznych i alergenów. Włókno jest stale testowane i badane gwarantując podwyższone bezpieczeństwo wykorzystywania, dzięki postępowej technice produkcji jest stanowczo wygodne oraz trwałe. Atest ASTHMA&ALLERGY FRIENDLY wydawany poprzez Allergy Standards Limited - to prowadzona przez lekarzy międzynarodowa organizacja stawiająca sobie za cel wyróżnienie unikalnych produktów przyjaznych astmatykom oraz alergikom. Atest poświadcza możliwość bezpiecznego stosowania towaru poprzez alergików oraz osoby cierpiące na astmę. Kołdry wypełnione są włóknem w postaci wysokosprężystej włókniny, poduszki włóknem w postaci puchatych kuleczek.

liczba wypełnienia: 135x200 - 1000+360g, 155x200 - 1120+400g, 180x200 - 1300+500g, 200x220 - 1600+600g.

Klasa cieplna:
kołdra w wersji 4 PORY ROKU - są to dwie spinane ze sobą kołdry, jedna z nich jest kołdrą letnią, druga to kołdra wiosenna. A po ich spięciu napami umieszczonymi na krawędziach uzyskujemy nad wyraz ciepłą kołdrę zimową, komora powietrzna powstałą między kołdrami na dodatek wznosi walory termoizolacyjne.

Szycie i wykończenie: kołdra pikowana na postępowych maszynach gwarantujących równomierne rozłożenie wypełnienia, doszlifowane są lamówką.

Jakość: wyrób należy do linii AMZ SYNTHETIC Classic potwierdzając wysoką jakość materiałów zastosowanych do jego produkcji. Wyrób jest lekki, otulający i dokładnie dopracowany.

parametry uzupełniające: wyrób antyalergiczny wytwarzany z najwyższej jakości tworzyw, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i optymalny poziom wilgotności. Najwyższej jakości wyjątkowo gęste dzianiny, ultra czyste wypełnienie i innowacyjne metody produkcji zapewniają niesprzyjające warunki do rozwoju roztoczy, a także innych drobnoustrojów.

Gwarancja: 2-letnia gwarancja producenta na błędy powstałe w produkowaniu. Podstawą do reklamacji jest dowód zakupu dołączony za każdym razem do zakupów.

Konserwacja: możliwość prania w pralce w warunkach domowych, a także szybkie schnięcie wyrobów pozwala prosto zachować go w czystości. A maksymalna dozwolona temperatura prania 95 st. C gwarantuje sterylność oraz umożliwia wyeliminowanie roztoczy, a także innych drobnoustrojów.

Opakowanie: wyroby z tej linii zapakowane są w użyteczne opakowania foliowo-materiałowe.