Taniej o 40zł! kołdra antystres active 135/200 4 pory roku za drogo? negocjuj cenę 535-635-716. szybka wysyłka w 5 dni! marki Amz promocja 2019

Cena231.2
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie SENPO

Parametry

Producent:AMZ
Kategoria:Kołdry

Opis

ANTYSTRES - wysokiej jakości wypełnienie AMZ DREAMFILL w pokryciu z mikrofibry z dodatkiem włókien węglowych. To antyalergiczne produkty z właściwościami rozładującymi stres i zmęczenie. Sugerowane zaganianym osobom nie posiadających nadmiaru czasu na sen i odpoczynek.

Relaksujące włókno węglowe - Każdego dnia ludzkie ciało kumuluje ładunki elektryczne, powodujące uczucie napięcia mięśni i stresu. Kołdry i poduszki Antystres zawierają włókna węglowe, pomagające absorbować ładunki i rozładowywać napięcia mięśni. Ciało wraca do naturalnej równowagi, a nasz sen staje się spokojny i relaksujący.

dzianina pokryciowa: 99,4% mikrowłókno poliestrowe, 0,6% włókno węglowe.

Wypełnienie: AMZ dreamfill to włókno specjalnie opracowane poprzez technologów AMZ. Stosownie przypasowana długość i grubość wydrążonych, karbikowanych włókien poliestrowych zagwarantuje lekkość i rozciągliwość. Włókna w dodatku zostały spiralnie skręcone i pokryte silikonem dzięki temu są bardziej puszyste i dłużej zachowują swój pierwotny zarys. Włókno szczególnie dobry współczynnik termoizolacji gwarantując ciepło przy zachowaniu niskiej wagi wyrobu. Natomiast adekwatna cyrkulacja powietrza pozwala ciału oddychać i optymalizować temperaturę w trakcie snu. Kołdry wypełnione są włókniną w postaci jednolitego płata. Włókna są bezpieczne dla alergików, a także szybkoschnące upraszczając utrzymanie higieny.

ilość wypełnienia: 135x200 - 1000+360g, 155x200 - 1120+400g, 180x200 - 1300+500g, 200x220 - 1600+600g.

Klasa grzewcza:
kołdra w wersji 4 PORY ROKU - są to dwie spinane ze sobą kołdry, jedna z nich jest kołdrą letnią, druga to kołdra wiosenna. A po ich spięciu napami umieszczonymi na krawędziach dostajemy niezwykle ciepłą kołdrę zimową, komora powietrzna powstałą pomiędzy kołdrami na dodatek wznosi walory termoizolacyjne.

Szycie i wykończenie: kołdra pikowana na nowoczesnych maszynach gwarantujących równomierne rozłożenie wypełnienia, wykończone są lamówką.

Jakość: wyrób należy do linii AMZ SYNTHETIC Classic potwierdzając wysoką jakość materiałów zastosowanych do jego produkcji. Wyrób jest lekki, otulający, a także precyzyjnie dopracowany.

właściwości dopełniające: wyrób antyalergiczny wytworzony z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i słuszny poziom wilgotności. Najwyższej jakości szczególnie gęste dzianiny, ultra czyste wypełnienie oraz nowoczesne metody produkcji gwarantują niesprzyjające warunki do rozwoju roztoczy, a także innych drobnoustrojów.

Gwarancja: 2-letnia gwarancja producenta na błędy powstałe w produkcji. Podstawą do reklamacji jest dowód zakupu dołączony zawsze do zakupów.

Konserwacja: możliwość prania w pralce w warunkach domowych, a także prędkie schnięcie wyrobów pozwala łatwo zachować go w czystości. A maksymalna dozwolona temperatura prania 60 st. C zezwala na wyeliminowanie roztoczy i innych drobnoustrojów.

Opakowanie: wyroby z tej serii zapakowane są w ergonomiczne opakowania foliowo-materiałowe.