System Płaskich Dachów Fakro EFW 55x78 promocja 2019

Cena686.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie E-OknaDachowe.pl

Parametry

Producent:FAKRO
Kategoria:Kołnierze uszczelniające
Szerokość 55 cm
Wysokość 78 cm

Opis

System Płaskich Dachów EFW umożliwia montaż okien dachowych w połaciach o niezwykle nieznacznym kącie nachylenia. System ten podciąga kąt konstrukcji okna o 15° w stosunku do połaci dachowej.

System Płaskich Dachów stosowany jest z zasady do doświetlenia światłem naturalnym hal przemysłowych, magazynów przy zachowaniu dobrych parametrów termoizolacyjnych. Stosowany jest na dodatek przy adaptacji poddasza w budynkach o niepokaźnym kącie nachylenia. Standardowo przystosowany jest do montażu pojedynczego okna w połaci dachu. Można je jeszcze montować w szeregu poziomym, przy zachowaniu odstępu min. 30 cm. Przeznaczony jest do pokryć płaskich.

Zakres montażu w dachach o spadku od 0° do 15°.

Budowa systemu:

System EFW składa się z dwóch elementów: drewnianej pokrywy z przyklejonym materiałem termoizolacyjnym i kołnierzem łączącym montowane okno z obudową. Kątowniki do montażu okna znajdują się w opakowaniu. Drewniana pokrywa po zamontowaniu w konstrukcji dachu wymaga wykonania szczelnej izolacji oraz połączenia z istniejącym pokryciem dachowym zgodnie ze sztuką dekarską.

elementy systemu:

1 — dolny element kołnierza

2 — komponenty boczne

3 — górny komponent kołnierza

4 — drewniana pokrywa z ociepleniem

pakiet NIE gromadzi OKNA DACHOWEGO