Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 1 | Czarny (8020936045212) promocja 2024

jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Kemon
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor czerń
Postać farba
Pojemność 100 ml

Opis

Kemon, Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym pojemność: 100 pojemność (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 1 Kolor: Czarny Chcesz zmienićswoich włosów, a równocześnie zadbać o ich błyskotliwy wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny lśnienie? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon, Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swych kosmyków.

Kemon, Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Zezwala na wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo w pełni ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton.

Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 linii kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba zawiera innowacyjną technikę, tzw. Technologię tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru.

Dzięki niej możesz skrupulatnie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen zacznie fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? efektowniejszy i bardziej intensywny odcień, ładny lśnienie i wydłużoną trwałość koloru.

W składzie farby wyszukasz olej kokosowy, który jest jej kluczowym komponentyem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję oraz zagwarantuje jej perfekcyjne przyleganie do włosów i zapobiega spływaniu, dzięki temu usprawnia perfekcyjną aplikację, a tym samym gwarantuje nieprzeciętne pokrycie włosów, również siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej kolekcji).

Niskie stężenie amoniaku sprawia, iż działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia w trakcie zabiegu koloryzacji. Farba jest w dodatku wyjątkowo produktywna. Zalety wykorzystywania farby Kemon, Cramer Color: zagwarantuje intensywny, bogaty odcień; dodaje spektakularnego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest nietrudna w aplikacji; zapewnia nieprzeciętne krycie, w dodatku siwych włosów (w zależności od wybranej serii); jest efektywna.

Sposób zastosowania: Farba jest łatwa do wymieszania, nałożenia oraz spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon, Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami kolorów z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z serią superblondów żeby uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z linią supernaturalną (.000) kolekcja utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, ponadto tych nad wyraz skomplikowanych.

Do użytkowania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.