Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 2,11 | Niebieska Czerń (8020936045632) promocja 2024

Cena28.95
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Kemon
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor czerń
Postać farba
Pojemność 100 ml

Opis

Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Pojemność: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 2,11 Kolor: Niebieska Czerń Chcesz zmienićswoich włosów, a jednocześnie zadbać o ich błyskotliwy wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny połysk? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swoich kosmyków.

Kemon Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Pozwala na wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo w pełni ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton.

Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 serii kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba zawiera progresywną technikę, tzw. Technikę tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru.

Dzięki niej możesz dokładnie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen rozpocznie fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? efektowniejszy i bardziej intensywny odcień, spektakularny lśnienie i wydłużoną wytrzymałość koloru.

W składzie farby wyszukasz olej kokosowy, który jest jej kluczowym komponentyem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję, a także zapewnia jej doskonałe przyleganie do włosów i uniemożliwia spływaniu, dzięki temu upraszcza nadzwyczajną aplikację, a tym samym zagwarantuje znakomite pokrycie włosów, ponadto siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej serii).

Niskie stężenie amoniaku sprawia, iż działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia w trakcie zabiegu koloryzacji. Farba jest też niezwykle wydajna. Zalety wykorzystywania farby Kemon Cramer Color: gromadzi w swym składzie amoniak; zapewnia intensywny, bogaty odcień; dodaje spektakularnego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest nieskomplikowana w aplikacji; zagwarantuje świetne krycie, jeszcze siwych włosów (w zależności od wybranej linii); jest produktywna.

Sposób wykorzystania: Farba jest łatwa do wymieszania, nałożenia, a także spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami barw z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z linią superblondów aby uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z linią supernaturalną (.000) linia utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, dodatkowo tych stanowczo nieprzystępnych.

Do stosowania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.