Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 4 | Brąz promocja 2024

jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Kemon
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor brąz
Postać farba
Pojemność 100 ml

Opis

Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Pojemność: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 4 Kolor: Brąz Chcesz zmienićswych włosów, a równocześnie zadbać o ich przepiękny wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny blask? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swych kosmyków.

Kemon Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Umożliwia wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo kompletnie ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton.

Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 linii kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba mieści postępową technikę, tzw. Technikę tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru.

Dzięki niej możesz dokładnie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen zainicjuje fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? spektakularniejszy i bardziej intensywny odcień, spektakularny połysk i wydłużoną solidność koloru.

W składzie farby odnajdziesz olej kokosowy, który jest jej kluczowym składnikiem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję, a także zapewnia jej wspaniałe przyleganie do włosów i uniemożliwia spływaniu, dzięki czemu upraszcza rewelacyjną aplikację, a tym samym zagwarantuje nadzwyczajne pokrycie włosów, na dodatek siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej serii).

Niskie stężenie amoniaku powoduje, iż działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia podczas zabiegu koloryzacji. Farba jest również nad wyraz skuteczna. Zalety wykorzystywania farby Kemon Cramer Color: mieści w swym składzie amoniak; zapewnia intensywny, bogaty odcień; dodaje przepięknego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest nietrudna w aplikacji; zapewnia genialne krycie, ponadto siwych włosów (w zależności od wybranej linii); jest skuteczna.

Sposób zastosowania: Farba jest nieskomplikowana do wymieszania, nałożenia, a także spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami odcieni z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z linią superblondów by uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z kolekcją supernaturalną (.000) seria utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, jeszcze tych istotnie nieprzystępnych.

Do stosowania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.