Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 5 | Jasny Brąz (8020936045298) promocja 2024

jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Kemon
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor brąz
Postać farba
Pojemność 100 ml

Opis

Kemon, Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym objętość: 100 pojemność (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 5 Kolor: Jasny Brąz Chcesz zmienićswych włosów, a równocześnie zadbać o ich błyskotliwy wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny lśnienie? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon, Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swoich kosmyków.

Kemon, Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Umożliwia wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo w całości ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton.

Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 serii kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba mieści innowacyjną technologię, tzw. Technologię tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru.

Dzięki niej możesz skrupulatnie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen rozpocznie fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? przepiękniejszy i bardziej intensywny odcień, błyskotliwy lśnienie i wydłużoną wytrzymałość koloru.

W składzie farby wynajdziesz olej kokosowy, który jest jej kluczowym komponentyem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję i gwarantuje jej perfekcyjne przyleganie do włosów i zapobiega spływaniu, dzięki czemu usprawnia znakomitą aplikację, a tym samym zapewnia nadzwyczajne pokrycie włosów, też siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej linii).

Niskie stężenie amoniaku powoduje, iż działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia podczas zabiegu koloryzacji. Farba jest też szczególnie skuteczna. Zalety użytkowania farby Kemon, Cramer Color: gwarantuje intensywny, bogaty odcień; dodaje efektownego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest nieskomplikowana w aplikacji; zapewnia nieprzeciętne krycie, dodatkowo siwych włosów (w zależności od wybranej serii); jest efektywna.

Sposób wykorzystania: Farba jest łatwa do wymieszania, nałożenia i spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon, Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami barw z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z linią superblondów by uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z kolekcją supernaturalną (.000) kolekcja utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, ponadto tych wyjątkowo nieprzystępnych.

Do wykorzystywania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.