Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 6,3 | Ciemny Złoty Blond, kolor blond promocja 2024

Cena28.95
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Kemon
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor blond
Postać farba
Pojemność 100 ml

Opis

Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Objętość: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 6,3 Kolor: Ciemny Złoty Blond Chcesz zmienićswoich włosów, a jednocześnie zadbać o ich błyskotliwy wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny blask? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swoich kosmyków.

Kemon Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Umożliwia wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo kompletnie ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton.

Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 serii kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba zawiera innowacyjną technikę, tzw. Technikę tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru.

Dzięki niej możesz precyzyjnie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen zainicjuje fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? efektowniejszy i bardziej intensywny odcień, spektakularny blask i wydłużoną odporność koloru.

W składzie farby znajdziesz olej kokosowy, który jest jej kluczowym elementyem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję i zagwarantuje jej znakomite przyleganie do włosów i zapobiega spływaniu, dzięki czemu usprawnia idealną aplikację, a tym samym zagwarantuje wyśmienite pokrycie włosów, także siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej linii).

Niskie stężenie amoniaku powoduje, że działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia w trakcie zabiegu koloryzacji. Farba jest na dodatek szczególnie wydajna. Mocne strony stosowania farby Kemon Cramer Color: posiada w swym składzie amoniak; gwarantuje intensywny, bogaty odcień; dodaje spektakularnego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest łatwa w aplikacji; gwarantuje perfekcyjne krycie, na dodatek siwych włosów (w zależności od wybranej serii); jest wydajna.

Sposób wykorzystania: Farba jest nieskomplikowana do wymieszania, nałożenia i spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami barw z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z linią superblondów aby uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z kolekcją supernaturalną (.000) seria utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, na dodatek tych wyjątkowo trudnych.

Do użytkowania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.