Kemon cramer color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 7,1 | popielaty blond (8020936045489) promocja 2024

jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Kemon
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor blond
Postać farba
Pojemność 100 ml

Opis

Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Objętość: 100 pojemność (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 7,1 Kolor: Popielaty Blond Chcesz zmienićswych włosów, a jednocześnie zadbać o ich spektakularny wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny blask? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swych kosmyków.

Kemon Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Pozwala na wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo całkowicie ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton.

Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 kolekcji kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba zawiera innowacyjną technikę, tzw. Technologię tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru.

Dzięki niej możesz starannie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen zainicjuje fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? spektakularniejszy i bardziej intensywny odcień, piękny blask i wydłużoną solidność koloru.

W składzie farby znajdziesz olej kokosowy, który jest jej kluczowym komponentyem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję i zagwarantuje jej wyśmienite przyleganie do włosów i zapobiega spływaniu, dzięki temu usprawnia perfekcyjną aplikację, a tym samym zapewnia świetne pokrycie włosów, na dodatek siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej serii).

Niskie stężenie amoniaku sprawia, iż działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia w trakcie zabiegu koloryzacji. Farba jest też bardzo skuteczna. Zalety użytkowania farby Kemon Cramer Color: zawiera w swoim składzie amoniak; zapewnia intensywny, bogaty odcień; dodaje spektakularnego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest prosta w aplikacji; zapewnia świetne krycie, na dodatek siwych włosów (w zależności od wybranej kolekcji); jest sprawna.

Sposób zastosowania: Farba jest nietrudna do wymieszania, nałożenia oraz spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami kolorów z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z linią superblondów żeby uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z kolekcją supernaturalną (.000) seria utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, w dodatku tych wyjątkowo niełatwych.

Do stosowania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.