Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 7,3 | Złoty Blond promocja 2024

Cena28.95
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Kemon
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor blond
Postać farba
Pojemność 100 ml

Opis

Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Pojemność: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 7,3 Kolor: Złoty Blond Chcesz zmienićswoich włosów, a równocześnie zadbać o ich atrakcyjny wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny blask? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swych kosmyków.

Kemon Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Zezwala na wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo w pełni ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton.

Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 serii kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba mieści progresywną technologię, tzw. Technologię tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru.

Dzięki niej możesz dokładnie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen zapoczątkuje fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? ładniejszy i bardziej intensywny odcień, piękny blask i wydłużoną odporność koloru.

W składzie farby wyszukasz olej kokosowy, który jest jej kluczowym składnikiem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję i zagwarantuje jej wspaniałe przyleganie do włosów i zapobiega spływaniu, dzięki czemu upraszcza perfekcyjną aplikację, a tym samym zagwarantuje genialne pokrycie włosów, także siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej kolekcji).

Niskie stężenie amoniaku powoduje, iż działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia podczas zabiegu koloryzacji. Farba jest ponadto wyjątkowo skuteczna. Mocne strony użytkowania farby Kemon Cramer Color: zawiera w swym składzie amoniak; zapewnia intensywny, bogaty odcień; dodaje efektownego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest łatwa w aplikacji; zapewnia perfekcyjne krycie, też siwych włosów (w zależności od wybranej kolekcji); jest skuteczna.

Sposób zastosowania: Farba jest łatwa do wymieszania, nałożenia, a także spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami odcieni z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z serią superblondów by uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z linią supernaturalną (.000) linia utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, ponadto tych szczególnie trudnych.

Do stosowania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.