Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 7 | Blond (8020936045335) promocja 2024

jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Kemon
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor blond
Postać farba
Pojemność 100 ml

Opis

Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Pojemność: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 7 Kolor: Blond Chcesz zmienićswych włosów, a równocześnie zadbać o ich piękny wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny połysk? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swych kosmyków.

Kemon Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Umożliwia wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo w pełni ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton.

Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 linii kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba zawiera innowacyjną technikę, tzw. Technikę tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru.

Dzięki niej możesz starannie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen zacznie fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? atrakcyjniejszy i bardziej intensywny odcień, błyskotliwy połysk i wydłużoną wytrzymałość koloru.

W składzie farby wynajdziesz olej kokosowy, który jest jej kluczowym składnikiem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję i zagwarantuje jej znakomite przyleganie do włosów i uniemożliwia spływaniu, dzięki czemu upraszcza genialną aplikację, a tym samym gwarantuje perfekcyjne pokrycie włosów, dodatkowo siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej linii).

Niskie stężenie amoniaku sprawia, że działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia podczas zabiegu koloryzacji. Farba jest dodatkowo niezwykle sprawna. Mocne strony używania farby Kemon Cramer Color: posiada w swoim składzie amoniak; zagwarantuje intensywny, bogaty odcień; dodaje przepięknego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest przystępna w aplikacji; zapewnia rewelacyjne krycie, też siwych włosów (w zależności od wybranej serii); jest efektywna.

Sposób wykorzystania: Farba jest przystępna do wymieszania, nałożenia, a także spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami odcieni z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z kolekcją superblondów aby uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z kolekcją supernaturalną (.000) linia utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, też tych wyjątkowo skomplikowanych.

Do stosowania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.