Kemon cramer color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 8,2 | jasny beżowy blond (8020936045755) promocja 2024

Cena28.84
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Kemon
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor blond
Postać farba
Pojemność 100 ml

Opis

Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Objętość: 100 pojemność (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 8,2 Kolor: Jasny Beżowy Blond Chcesz zmienićswych włosów, a jednocześnie zadbać o ich piękny wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny blask? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swoich kosmyków.

Kemon Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Pozwala na wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo w całości ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton.

Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 serii kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba gromadzi nowoczesną technologię, tzw. Technikę tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru.

Dzięki niej możesz precyzyjnie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen zacznie fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? ładniejszy i bardziej intensywny odcień, spektakularny blask i wydłużoną trwałość koloru.

W składzie farby znajdziesz olej kokosowy, który jest jej kluczowym komponentyem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję oraz gwarantuje jej nieprzeciętne przyleganie do włosów i uniemożliwia spływaniu, dzięki czemu usprawnia doskonałą aplikację, a tym samym zapewnia wyśmienite pokrycie włosów, także siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej serii).

Niskie stężenie amoniaku powoduje, że działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia w trakcie zabiegu koloryzacji. Farba jest w dodatku bardzo sprawna. Mocne strony używania farby Kemon Cramer Color: mieści w swoim składzie amoniak; zapewnia intensywny, bogaty odcień; dodaje efektownego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest nietrudna w aplikacji; zagwarantuje idealne krycie, też siwych włosów (w zależności od wybranej serii); jest efektywna.

Sposób użycia: Farba jest przystępna do wymieszania, nałożenia, a także spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami kolorów z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z linią superblondów aby uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z linią supernaturalną (.000) kolekcja utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, na dodatek tych nad wyraz trudnych.

Do stosowania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.