cramer color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 8 | jasny blond marki Kemon promocja 2024

jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Kemon
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor blond
Postać farba
Pojemność 100 ml

Opis

Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Objętość: 100 pojemność (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 8 Kolor: Jasny Blond Chcesz zmienićswych włosów, a jednocześnie zadbać o ich spektakularny wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny połysk? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swoich kosmyków.

Kemon Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Pozwala na wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo kompletnie ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton.

Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 kolekcji kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba mieści postępową technologię, tzw. Technikę tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru.

Dzięki niej możesz precyzyjnie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen zacznie fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? efektowniejszy i bardziej intensywny odcień, atrakcyjny blask i wydłużoną trwałość koloru.

W składzie farby odszukasz olej kokosowy, który jest jej kluczowym komponentyem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję i zapewnia jej rewelacyjne przyleganie do włosów i zapobiega spływaniu, dzięki czemu ułatwia nieprzeciętną aplikację, a tym samym zapewnia nadzwyczajne pokrycie włosów, jeszcze siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej linii).

Niskie stężenie amoniaku powoduje, iż działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia podczas zabiegu koloryzacji. Farba jest w dodatku bardzo wydajna. Zalety stosowania farby Kemon Cramer Color: posiada w swym składzie amoniak; zagwarantuje intensywny, bogaty odcień; dodaje ładnego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest łatwa w aplikacji; gwarantuje nadzwyczajne krycie, w dodatku siwych włosów (w zależności od wybranej serii); jest efektywna.

Sposób zastosowania: Farba jest łatwa do wymieszania, nałożenia oraz spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami odcieni z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z linią superblondów żeby uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z serią supernaturalną (.000) seria utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, jeszcze tych szczególnie nieprzystępnych.

Do użytkowania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.