cramer color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym, 100ml 9 | bardzo jasny blond marki Kemon promocja 2024

Cena28.84
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Kemon
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor blond
Postać farba
Pojemność 100 ml

Opis

Kemon Cramer Color – kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Objętość: 100 objętość (ml): 100 Nazwa koloru producenta: 9 Kolor: bardzo Jasny Blond Chcesz zmienićswoich włosów, a jednocześnie zadbać o ich błyskotliwy wygląd, kondycję i zapewnić im intensywny lśnienie? Wybierz kremową farbę do włosów z olejem kokosowym Kemon Cramer Color i już po kilkudziesięciu minutach ciesz się nowym, intensywnym odcieniem swych kosmyków.

Kemon Cramer Color to profesjonalna, kremowa farba do włosów z olejem kokosowym. Zezwala na wykonanie delikatnego tonowania, pozwala zminimalizować albo w całości ukryć siwiznę, dodaje włosom niesamowitego połysku i daje możliwość rozjaśnienia włosów o jeden ton.

Cramer Color to 49 odcieni podzielonych na 16 serii kolorystycznych. Odcienie można mieszać ze sobą. Farba zawiera postępową technikę, tzw. Technikę tarczy, która przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru.

Dzięki niej możesz skrupulatnie i bez pośpiechu wymieszać farbę z oksydantem i nałożyć na włosy, zanim tlen zapoczątkuje fazę rozwijania pigmentów. Co to oznacza dla Twoich włosów? piękniejszy i bardziej intensywny odcień, efektowny połysk i wydłużoną odporność koloru.

W składzie farby znajdziesz olej kokosowy, który jest jej kluczowym komponentyem. Pozwala uzyskać gładką mieszankę i spójną konsystencję oraz gwarantuje jej nadzwyczajne przyleganie do włosów i zapobiega spływaniu, dzięki czemu usprawnia nadzwyczajną aplikację, a tym samym zapewnia genialne pokrycie włosów, ponadto siwych (stopień pokrycia jest zależny od wybranej linii).

Niskie stężenie amoniaku powoduje, iż działa delikatnie na strukturę kosmyków i minimalizuje ryzyko ich zniszczenia w trakcie zabiegu koloryzacji. Farba jest także niezwykle wydajna. Mocne strony wykorzystywania farby Kemon Cramer Color: zawiera w swym składzie amoniak; gwarantuje intensywny, bogaty odcień; dodaje pięknego połysku; przeciwdziała przedwczesnemu utlenianiu koloru; jest przystępna w aplikacji; zapewnia nadzwyczajne krycie, dodatkowo siwych włosów (w zależności od wybranej serii); jest efektywna.

Sposób zastosowania: Farba jest nietrudna do wymieszania, nałożenia oraz spłukania. Stosuj ją zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Mieszanka z oksydantem Kemon Uni Color Oxi: 1:1 ze wszystkimi seriami barw z 3%, 6%, 9%, 12% (10, 20, 30, 40 vol.) 1:1,5 z kolekcją superblondów żeby uzyskać rozjaśnienie o 4-5 tonów na włosach naturalnych, należy zmieszać 100 ml superblondu z 150 ml oksydantu Uni Color w stężeniu 12% 1:1 z serią supernaturalną (.000) linia utworzona specjalnie do krycia siwych włosów, jeszcze tych wyjątkowo nieprzystępnych.

Do używania wyłącznie z Uni.Color w stężeniu 9%.