L'Oréal Profesionnel Série Expert Majirel Cool Cover 4 Farba do trwałej koloryzacji w chłodnych odcieniach 50ml (3474630574748) promocja 2020

jest dostępny w sklepie ESTYL.pl

Parametry

Producent:L'Oréal Professionnel
Kategoria:Koloryzacja włosów
Postać farba
Pojemność 50 ml

Opis

Kolor: 4 brązFarby Majirel Cool Cover zapewniają do 100% pokrycia siwych włosów nawet bez łączenia z kolorami bazowymi. Nadają włosom intensywny, chłodny odcień z wizualnie metalicznymi albo chłodnymi refleksami.

Formuła wzbogacona o technologię Ionene G i Incell pozwalają nie tylko na uzyskanie wymarzonego koloru włosów lecz także je pielęgnują i pozostawiają miękkie i pełne blasku.W zależności od wybranego koloru, farba może rozświetlić lub przyciemnić włosy nawet o 3 stopnie.zastosowana technika:• Ionene G - odbudowuje wiązania keratynowe we włosie i wygładza jego powierzchnię• Incell - posiada zdolności do odbudowy cementu komórkowego.Aby rozpromienić włosy do 2 tonów farbę łączymy z oxydantem 6% w proporcji 1:1,5 czyli na całą tubkę farby 50ml dodajemy 75ml oxydantu.Aby rozjaśnić włosy o 3 tony farbę łączymy z oxydantem 9% w proporcji 1:1,5.pojemność:50mlSzczegółowa instrukcja nakładania farby znajduje się w opakowaniu.

UWAGA! Farba nie zawiera oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przypasuj jego stężenie do oczekiwanych rezultatów farbowania i kondycji swych włosów.Pamiętaj też o właściwej pielęgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzięki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo.

Przeczytaj więcej na naszym blogu.