L'Oréal Professionnel Homme Color farba do włosów 3 szt. odcień 4 Medium Brown (Color Gel Ammoniak-free) 3x50 ml, kolor brąz promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem L'Oréal Professionnel Homme Color farba do włosów 3 szt. odcień 4 Medium Brown (Color Gel Ammoniak-free) 3x50 ml, kolor brąz oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 18.86 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-58%
Loreal Homme Cover 5 nr 4 50ml (1 pcs)
18.86
ESTYL.pl
L´Oréal Professionnel Homme Cover 5´ farba do włosów 3x50 ml dla mężczyzn 4 Medium Brown
43.89
E-Glamour.pl
L´Oréal Professionnel Homme Cover 5´ farba do włosów 3x50 ml dla mężczyzn 4 Medium Brown
45.15
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:L'Oréal Professionnel
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor brąz
Postać farba
Pojemność 50 ml

Opis

Loreal Homme to seria kosmetyków pielęgnacyjnych dopasowana do walki z problemami skóry głowy i włosów charakterystycznymi dla panów. Produkty zawierają magnez i poliform znane ze swoich parametry wzmacniająco-regenerująco-odżywczych. Loreal Homme Cover 5′ to koloryzujący żel do włosów dla mężczyzn, który będzie genialnym wyborem dla mężczyzn oczekujących dyskretnego i zdecydowanego efektu.

Kosmetyk Cover 5′ jest dedykowany dla panów chcących zatuszować swoje siwe włosy, otrzymując genialnie naturalny rezultat bez radykalnej zmiany wyglądu. Siwe włosy stają się mniej widoczne a fryzura odzyskuje wygląd, zmiana jest istotna, równocześnie pozostaje w wyśmienitej harmonii z naturalnym odcieniem. Włosy wyglądają na odświeżone a rezultat jest długotrwały. Cover 5′ w 5 minut wzmacnia naturalny odcień włosów i tuszuje siwe włosy u mężczyzn.

SPOSÓB wykorzystania:

Należy stosować rękawice ochronne jednorazowego stosowania. Koloryzacja Cover 5′ jest stosowana w proporcjach 1:1 tzn. 50ml kremu koloryzującego + 50 ml oxydantu w kremie L’Oreal Professionnel o stężeniu 6%. Należy ściśle przestrzegać zalecanych proporcji i zaleconego oxydantu. Zmieszać w aplikatorze produkt do uzyskania jednolitego koloru, a w sytuacji sporządzenia mieszanki w shakerze, należy go otworzyć natychmiast po wymieszaniu, aby zapobiec rozerwaniu shakera i wytryśnięciu produktu.

artykuł nakładać na suche, nieumyte włosy. Nie używać narzędzi metalowych. Czas trzymania produktu to 5 minut (w przypadku koloru o numerze 2, czas trzymania wydłużamy do 10 minut), po upływie czasu działania zmalaksować i precyzyjnie spłukać włosy.

Tutaj przystępny odcień 4 - brąz!