L'Oreal Paris Excellence Creme farba do włosów 2 Bardzo Ciemny Brąz, kolor brąz promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem L'Oreal Paris Excellence Creme farba do włosów 2 Bardzo Ciemny Brąz, kolor brąz oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 23.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-41%
L’Oréal Excellence Creme farba do włosów 2 Bardzo Ciemny Brąz
23.00
www.noblas.pl
loreal paris excellence creme farba do włosów 2 bardzo ciemny brąz
38.95
Bee.pl

Parametry

Producent:L'Oreal Paris
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor brąz
Postać farba

Opis

Krem koloryzujący Excellence Crème zapewnia do 100% pokrycia siwych włosów* i daje efekt w postaci nasyconego i jednolitego koloru. W odróżnieniu od innych farb do włosów, dzięki potrójnej ochronie w postaci serum ochronnego używanego przed koloryzacją, bogatego kremu chroniącego włosy podczas farbowania i balsamowi odżywczemu do użytkowania po koloryzacji, włosy są wyjątkowo miękkie, a ich odcień wyrazisty i długofalowy.

To gwarantuje długookresową opiekę i ochronę nawet niezwykle delikatnym włosom. Dzięki tym trzem prostym krokom, możesz idealnie zadbać o swój nowy odcień włosów.Innowacja: Potrójna ochronaOchronne serum do włosów pomaga zregenerować uszkodzone części włosów, w szczególności końcówki.

Stosując je przed koloryzacją, masz pewność, że Twoje włosy są wyśmienicie chronione i gotowe do wykorzystania kremu koloryzującego. Bogaty krem koloryzujący pozwala osiągnąć głęboki i jednorodny kolor, pokrywający do 100% siwych włosów*, choćby tych wyjątkowo opornych na farbowanie.

Dzięki gęstej, pełnej konsystencji Excellence Crème nie spływa z włosów, dokładnie je koloryzując....