, magic retouch. retusz odrostów w spray'u, mahoniowy brąz - l'oreal paris marki L'oreal paris promocja 2023

Cena31.21
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Bee.pl

Parametry

Producent:L'Oreal Paris
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor brąz

Opis

MAGIC RETOUCH marki L'Oreal. Sprawy wielokrotnego wykorzystywania do bezzwłocznego retuszu odrostów, a także siwych włosów. Artykuł natychmiastowo wysycha, a także utrzymuje się do kolejnego mycia. W dodatku, jest niepodatny na stylizację.

przystępny w 8 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu pasuje do zróżnicowanych odcieni włosów. Każda kobieta, która mimo braku czasu pragnie posiadać błyskotliwe i zadbane włosy, powinna mieć spray zawsze pod ręką. Spray do retuszu odrostów i siwych włosów.dostępny w 10 wersjach kolorystycznych.nadaje się do najróżniejszych odcieni włosów.oporny na stylizację.Utrzymuje się do kolejnego mycia.POSZCZEGÓLNE ODCIENIE (należy dobrać trafny kolor, pasujący do swojego koloru włosów):- średni I CIEMNY BLOND,- JASNY BLOND,- JASNY ZŁOCISTY BLOND,- BLOND,- CIEMNY BLOND,- MAHONIOWY BRĄZ,- BRĄZ,- CHŁODNY BRĄZ,- CIEMNY BRĄZ,- CZERŃ.SPOSÓB zastosowania:1.

Przed wykorzystaniem wstrząsnąć sprayem.2. Rozpylać na włosach w odległości 10 cm od nasady, trzymając artykuł w pozycji pionowej.Do retuszu włosów u nasady starczy niewiele znacząca liczba artykułu.