L'oreal paris magic retouch spray do retuszu odrostów ciemny blond 75ml promocja 2023

Cena31.21
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Bee.pl

Parametry

Producent:L'Oreal Paris
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor blond
Pojemność 75 ml

Opis

MAGIC RETOUCH firmy L'Oreal. Sprawy wielokrotnego użytkowania do niezwłocznego retuszu odrostów i siwych włosów. Towar natychmiastowo wysycha i utrzymuje się do kolejnego mycia. Ponadto, jest oporny na stylizację.

przystępny w 8 wersjach kolorystycznych, dzięki temu nadaje się do przeróżnych odcieni włosów. Każda kobieta, która mimo braku czasu pragnie posiadać piękne i zadbane włosy, powinna mieć spray zawsze pod ręką. Spray do retuszu odrostów i siwych włosów.dostępny w 10 wersjach kolorystycznych.nadaje się do zróżnicowanych odcieni włosów.oporny na stylizację.Utrzymuje się do kolejnego mycia.POSZCZEGÓLNE ODCIENIE (należy dobrać stosowny odcień, pasujący do swojego koloru włosów):- średni I CIEMNY BLOND,- JASNY BLOND,- JASNY ZŁOCISTY BLOND,- BLOND,- CIEMNY BLOND,- MAHONIOWY BRĄZ,- BRĄZ,- CHŁODNY BRĄZ,- CIEMNY BRĄZ,- CZERŃ.SPOSÓB wykorzystania:1.

Przed wykorzystaniem wstrząsnąć sprayem.2. Rozpylać na włosach w odległości 10 cm od nasady, trzymając artykuł w pozycji pionowej.Do retuszu włosów u nasady wystarczy drobna liczba artykułu.