L'oreal paris , men expert one-twist, farba do włosów 03 ciemny brąz (3600524000646) promocja 2023

Cena41.91
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Bee.pl

Parametry

Producent:L'oreal paris
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor brąz
Postać farba

Opis

Farba do włosów dla mężczyzn producenta L'Oréal. Wytwarzana została specjalnie z myślą o pokryciu siwych pasm. Progresywną formę w postaci uprzednio przygotowanej mieszanki umieszczonej w oryginalnej butelce rodzaju One-Twist.

Została ona zakończona specjalnym pędzelkiem, którym po odblokowaniu błyskawicznie i sprawnie pokrywa się siwe pasma. Efekt widoczny jest już pięć minut po zastosowaniu mieszanki na włosach i dla innych osób (kiedy odcień został adekwatnie dostosowany) wygląda wyjątkowo naturalnie.

Formuła farby nie posiada amoniaku, dzięki temu wyjątkowo miły i delikatny zapach, a także jest delikatna dla skóry głowy. Włosy po użyciu odzyskują swoją dawną barwę i są miękkie w dotyku.

Kolor wypłukuje się naturalnie w trakcie mycia w przeciągu 6 tygodni od aplikacji. W opakowaniu znajduje się 1 butelka One-Twist z farbą 50 ml, saszetki na test alergiczny (żel koloryzujący 2,5ml + krem utleniający 3,8 ml), para rękawiczek i instrukcja obsługi.

Farba dostępna jest w kolorze 03 Ciemny Brąz. Farba dla panów. Pokrywa siwe włosy. Daje efekt po 5 minutach. Zagwarantuje odporność do 6 tygodni.