Loreal majirel farba do włosów 50 ml 6.8 promocja 2020

Cena27.48
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ESTYL.pl

Parametry

Producent:L'oreal
Kategoria:Koloryzacja włosów
Postać farba
Pojemność 50 ml

Opis

Kolor: 6.8 ciemny blond mokkaO produkcie:Majirel to kultowa już, profesjonalna farba do włosów. Zezwala na pokrycie siwych włosów nawet w 100%. Nadaje włosom intensywny, głęboki kolor, który długo utrzymuje się na włosach.unikatowa formuła farby zawierająca Ionene G i Incell, czyli elementy zawarte także w produktach Loreal do pielęgnacji, sprawiają, że włosy nie tylko zyskują odcień ale są także odżywione i wygładzone.W zależności od wybranego koloru, farba może rozjaśnić albo przyciemnić włosy choćby o 3 stopnie.zastosowana technika:• Ionene G - odbudowuje wiązania keratynowe we włosie i wygładza jego powierzchnię• Incell - posiada zdolności do odbudowy cementu komórkowego.Aby rozpromienić włosy do 2 tonów farbę łączymy z oxydantem 6% w proporcji 1:1,5 czyli na całą tubkę farby 50ml dodajemy 75ml oxydantu.Aby rozświetlić włosy o 3 tony farbę łączymy z oxydantem 9% w proporcji 1:1,5.w sytuacji obszerniejszej ilości siwych włosów (powyżej 50%), do wybranego koloru należy dodać odcień naturalny - bez cyfry po przecinku albo z cyframi 0 albo 3 po przecinku (np.

9,0 czy 7,3). Taka mieszanka połączona z oxydantem 6% pozwala na pełne pokrycie siwych włosów. Sposób użycia:• Wybrany odcień albo odcienie farby połącz z odpowiednim oxydantem w proporcji 1:1,5,• wytworzoną mieszankę aplikuj na suche, nieumyte włosy,• Pozostaw na włosach na 35 minut, nie dłużej,• Mieszankę nakładaną na długości i końce włosów rozcieńcz z niewielką ilością ciepłej wody (5-15ml),• Po upływie 35 minut skrupulatnie malaksuj włosy (aby odkleić pozostałości mieszanki od łusek włosów i skóry)• precyzyjnie spłucz,• Umyj włosy szamponem po zabiegu koloryzacji lub nałóż odżywkę bądź maskę która zamknie łuski włosa i zapewni wytrzymałość koloru.

objętość:50mlSzczegółowa instrukcja nakładania farby znajduje się w opakowaniu. UWAGA! Farba nie posiada oksydantu. Musisz zakupić go osobno.dostosuj jego stężenie do oczekiwanych rezultatów farbowania i kondycji swych włosów.Pamiętaj jeszcze o właściwej pielęgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzięki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo.

Przeczytaj więcej na naszym blogu.