Loreal x-tenso krem wygładzający do włosów koloryzowanych lub uwrażliwionych 250 ml (3474630258778) promocja 2021

Cena59.16
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie www.noblas.pl

Parametry

Producent:LOREAL
Kategoria:Koloryzacja włosów
Postać krem
Pojemność 250 ml

Opis

Loreal X-Tenso Moisturist Fine Hair Krem trwale prostujący do włosów uwrażliwionych 250mlKrem polecany jedynie do korzystania profesjonalnego dedykowany dla włosów wymagających prostowania: naturalnych, szorstkich, cienkich i uwrażliwionych.

Służy do zabiegu trwałego prostowania włosów.Długorwale prostuje strukturę włosówWyraźnie zmiękcza wygładza jeNadaje jedwabisty blaskGłęboko odbudowuje kondycję włosówZawiera technikę Nutri-Cationic, której komponenty aktywne wypełniają uszkodzone i wybrakowane części włosów, dzięki czemu ich struktura staje się gładka.

ponadto wosk zmiękczający nadaje im jedwabistą miękkość oraz sprawia, iż są one odżywione, zregenerowane i bardziej podatne na prostowanie.Sposób użycia: Umyć i osuszyć włosy. Podzielić je na 4 sekcje, po czym równomiernie nakładać krem za pomocą pędzelka na całej ich długości pozostawiając wolny odstęp 1 cm od skóry głowy.

Aplikację przeprowadzić dwukrotnie. Pozostawić na 10 min przy włosach wrażliwych, a 15 min przy naturalnych i niepodatnych. W międzyczasie wygładzać włosy palcami i nie stosować źródła ciepła. Na koniec starannie spłukać letnią wodą i osuszyć ręcznikiem.

Przed przeprowadzeniem zabiegu zaleca się zrobienie testu na jednym paśmie włosów.Rezultat: Odbudowane, pełne blasku, jedwabiście gładkie i miękkie włosy.artykuł należy stosować jednocześnie z utrwalaczem X-Tenso Moisturist, aby dopełnić efekt pielęgnacyjny i zachować bezpieczeństwo zabiegu....