Matrix so color 10sp farba do trwałej koloryzacji 90ml (3474630651586) promocja 2019

Cena22.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ESTYL.pl

Parametry

Producent:Matrix
Kategoria:Koloryzacja włosów
Postać farba
Pojemność 90 ml

Opis

Matrix Socolor.Beauty to trwała farba do włosów o konsystencji kremu. Powstała ona z myślą o osobach, które mają ponad 50% siwych włosów. Artykuł ma żelowo-kremową konsystencjć, która rewelacyjnie łączy sić z aktywatorem. Dzićki niej w nietrudny sposób pofarbujesz swoje włosy, ponieważ farba nie spływa i wyśmienicie wnika wgłąb struktury włosa. Odcień pozostaje świeży i nadzwyczajny przez długi czas. Farba ta jest gwarancją tego, że Twoje włosy pozostaną zdrowe i odżywione, a kolor bćdzie pełen blasku. Kosmetyk nie posiada duszącego zapachu amoniaku, zamiast tego wyczuwalne są nuty jabłka i maliny, a także piżma i drzewa cedrowego.6 prawdziwych efektów Zawartość technologii ColorGrip wnikającej we włosy i gwarantującej ochronć oraz kompleksu Cera-Oil wzmacniającego i odżywiającego. Pićkny aromat. Konsystencja ułatwiająca aplikacjć, wspaniale przylegająca do włosa. Odżywienie włosów od zewnątrz i od środka. Zawartość Polimerów HexaForce, Olejku Jojoba i Kompleksu Ceramidowego, które gwarantują zdrowe i pełne blasku włosy. Bogata gama kolorystyczna.zobacz, jak używać Socolor.BeautyKolor10SPobjętość90ml
UWAGA! Farba nie gromadzi oksydantu. Musisz zakupić go osobno.dostosuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania, a także kondycji swych włosów.
Pamićtaj jeszcze o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - jedynie dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.