Matrix Socolor.Beauty Ultra Blonde | Trwała farba do włosów NV+ 90ml (3474630409132) promocja 2020

Cena23.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ESTYL.pl

Parametry

Producent:Matrix
Kategoria:Koloryzacja włosów
Postać farba
Pojemność 90 ml

Opis

Farba Socolor.Beauty Ultra Blonde pozostała wytwarzana, żeby pomóc w utrzymaniu chłodnego odcienia blondu. Posiada ona formułć kremu, dzićki czemu genialnie sić nakłada i dociera do każdego włoska. Farba powstała w oparciu o technologić Out-Lift, która znakomicie wnika we włosy i pokrywa je, nie uwrażliwiając ich przy tym. Kompleks CeraOil odżywia włosy i wzmacnia je. Włosy są rozjaśnione nawet do 5 tonów. Nie zyskują one ciepłych odcieni. Farbć należy rozrobić w proporcji 1:2 - na 90ml farby używamy 180ml oxydantu.5 prawdziwych efektów Pielćgnacja i odżywienie włosów, Utrzymanie chłodnego odcienia blondu, staranne pokrycie włosów, Brak żółtych odcieni, Konsystencja usprawniająca aplikacjć, wspaniale przylegająca do włosa.pojemność90ml
UWAGA! Farba nie posiada oksydantu. Musisz zakupić go osobno.dostosuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania i kondycji swych włosów.
Pamićtaj w dodatku o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - jedynie dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.