Montibello cromatone farba profesjonalna trwała koloryzacja, 60ml 1 | czarny (8429525109319) promocja 2024

Cena24.45
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Montibello
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor czerń
Postać farba
Pojemność 60 ml

Opis

Montibello Cromatone farba do włosów 60 ml konwencjonalna farba permanentna gwarantuje bezawaryjną i bezpieczną koloryzację pozwala uzyskać trwały, intensywny, równomierny odcień nawilża i broni włókna włosów pielęgnuje włosy i nadaje im blask konwencjonalna farba permanentna, która zagwarantuje bezawaryjną i bezpieczną koloryzację, a ponadto pielęgnuje włosy i nadaje im delikatności i zdrowego połysku.

Cromatone pozwala uzyskać intensywny, równomierny kolor od nasady, aż po same końce. Cała linia składa się z bogatej i różnorodnej palety odcieni, które można ze sobą dowolnie mieszać, tworząc nieograniczone możliwości i oryginalne koloryzacje dla najmocniej wymagających klientów.

Soya Colour Protect (SCP) to technologia, która korzysta z połączenia molekuł odżywczych i aktywnych komponentów pochodzenia roślinnego (ekstrakty z soi i drzewa Boswellia Serrata). Dzięki tym składnikom koloryzacja Cromatone gwarantuje: lepsze osadzenie koloru oraz jego długotrwałość, maksymalną ochronę włókien włosów, ich wzmocnienie, nawilżenie i odżywienie oraz ochronę skóry głowy.

elementy aktywne: Soja – bogata w fosfolipidy, glikolipidy i witaminę F – podstawowe komponenty błon komórkowych. Wspomaga procesy nawilżenia, odżywienia i regeneracji włosa. Boswellia Serrata – drzewo bogate w kwasy bosweliowe o właściwościach łagodzących, zmiękczających i przeciwdziałających podrażnieniom, które zapewniają maksymalny komfort aplikacji