Montibello cromatone farba profesjonalna trwała koloryzacja, 60ml 5,16 | kasztanowy popielaty jasny brąz (8429525111183) promocja 2024

Cena24.45
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Montibello
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor kasztan
Postać farba
Pojemność 60 ml

Opis

kolor 5.16 kasztanowy popielaty jasny brąz o produkcie: trwała farba do włosów montibello cromatone to towar profesjonalny o najwyższej jakości. Umożliwia uzyskanie wspaniałego koloru nie niszcząc włosów podczas koloryzacji.

posiada technologię scp (soya color protect) – połączenie ekstraktów z soi, a także drzewa boswellia serrata z molekułami odżywczymi, by zapewnić włosom pielęgnację i ochronę. Barwy farb montibello są głębokie, nasycone i trwałe, zachowają na długo swój lśnienie, pigmenty rozkładają się równomiernie na całej długości pasm.

pielęgnacyjne komponenty wzmacniają włosy, nawilżają i odżywiają je i bronią skórę głowy w trakcie farbowania. Znaczna gama odcieni z najróżniejszych palet kolorystycznych zezwala na dopasowanie koloru dobranego do pragnień klientów i wyjściowej barwy.

odcienie można ze sobą mieszać. Gama barw farb montibello cromatone: • odcienie zimne i neutralne - kolory czarne, naturalne, popielate i perłowe. • odcienie ciepłe - kolory złote, czekoladowe, miedziano-czerwone, czerwono-mahoniowe.

• odcienie czerwone (luxury reds) - wysoka intensywność. • odcienie superrozjaśniające • odcienie xtrem (cromaxtrem) różnica między odcieniami naturalnymi a odcieniami naturalnymi plus: naturalne plus posiadają bardziej neutralne tony i proponują ulepszone pokrycie siwych włosów, które stanowczo trudno poddają się koloryzacji.

różnica między odcieniami cromaxtrem a odcieniami cromatone luxury red: odcienie cromatone luxury reds łączą w sobie barwniki utleniające, które wydobywają głębię koloru i jego perfekcyjną długookresowość dzięki technologii pz-complex, w trakcie gdy odcienie cromaxtrem powstały na bazie bezpośrednich barwników, które wyciągają głębię koloru,proponują jego mniejszą długotrwałość.

cromatone 1+1 proponuje unikatowy, intensywny odcień i najwyższy poziom niezawodności w przypadku kolorów czarnych, naturalnych, popielatych i perłowych. Ciepłe, intensywne i promienne odcienie z połyskującymi refleksami, odznaczające się niewiarygodną trwałością w przypadku odcieni złotych, czekoladowych, miedziano-czerwonych, a także czerwono-mahoniowych.

cromatone luxury reds 1+1 nowa generacja czerwonych odcieni, które są intensywne, długofalowe i bardzo popularne. Cromatone odcienie superrozjaśniające 1+2 odcienie, które nie niszczą włosów i umożliwiają ich rozjaśnienie choćby do 5 tonacji, począwszy od wyjściowych odcieni odpowiadających ciemnym blondom.

cromaxtrem 1+1 bezpośrednie barwniki, dzięki którym otrzymasz czyste odcienie miedziane, czerwone i purpurowe, równocześnie na włosach naturalnych, jak i farbowanych. Cromaxtrem powinien być aplikowany po zmieszaniu w równych proporcjach (1:1) z oxibel activating cream – środkiem utleniającym o odpowiednim stężeniu.

produkt może być mieszany z farbami cromatone, żeby wzmocnić miedziane, czerwone i purpurowe odcienie. Do 100% pokrycia siwych włosów. Objętość 60ml