Montibello cromatone farba profesjonalna trwała koloryzacja, 60ml 5,61 | popielaty kasztanowy jasny brąz (8429525109036) promocja 2024

Cena21.47
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Montibello
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor kasztan
Postać farba
Pojemność 60 ml

Opis

kolor k 5.61 popielaty kasztanowy jasny brąz o produkcie: trwała farba do włosów montibello cromatone to towar profesjonalny o najwyższej jakości. Zezwala na uzyskanie perfekcyjnego koloru nie niszcząc włosów w trakcie koloryzacji.

mieści technikę scp (soya color protect) – połączenie ekstraktów z soi oraz drzewa boswellia serrata z molekułami odżywczymi, aby zapewnić włosom pielęgnację i ochronę. Odcienie farb montibello są głębokie, nasycone i trwałe, zachowają na długo swój lśnienie, pigmenty rozkładają się równomiernie na całej długości pasm.

pielęgnacyjne składniki wzmacniają włosy, nawilżają i odżywiają je, a także chronią skórę głowy w trakcie farbowania. Obszerna gama odcieni z najróżniejszych palet kolorystycznych pozwala na dobranie koloru przypasowanego do pragnień klientów i wyjściowej barwy.

odcienie można ze sobą mieszać. Gama barw farb montibello cromatone: • odcienie zimne i neutralne - odcienie czarne, naturalne, popielate i perłowe. • odcienie ciepłe - barwy złote, czekoladowe, miedziano-czerwone, czerwono-mahoniowe.

• odcienie czerwone (luxury reds) - wysoka intensywność. • odcienie superrozjaśniające • odcienie xtrem (cromaxtrem) różnica między odcieniami naturalnymi a odcieniami naturalnymi plus: naturalne plus posiadają bardziej neutralne tony i oferują udoskonalone pokrycie siwych włosów, które wyjątkowo trudno poddają się koloryzacji.

różnica pomiędzy odcieniami cromaxtrem a odcieniami cromatone luxury red: odcienie cromatone luxury reds łączą w sobie barwniki utleniające, które wyciągają głębię koloru i jego wspaniałą długotrwałość dzięki technologii pz-complex, podczas gdy odcienie cromaxtrem powstały na bazie bezpośrednich barwników, które wydobywają głębię koloru,proponują jego mniejszą długofalowość.

cromatone 1+1 proponuje unikatowy, intensywny kolor i najwyższy poziom bezusterkowości w sytuacji odcieni czarnych, naturalnych, popielatych i perłowych. Ciepłe, intensywne i promienne odcienie z błyszczącymi refleksami, odznaczające się niewiarygodną trwałością w przypadku odcieni złotych, czekoladowych, miedziano-czerwonych i czerwono-mahoniowych.

cromatone luxury reds 1+1 nowa generacja czerwonych odcieni, które są intensywne, długookresowe i istotnie lubiane. Cromatone odcienie superrozjaśniające 1+2 odcienie, które nie niszczą włosów i zezwalają na ich rozjaśnienie choćby do 5 tonacji, począwszy od wyjściowych kolorów odpowiadających ciemnym blondom.

cromaxtrem 1+1 bezpośrednie barwniki, dzięki którym otrzymasz czyste odcienie miedziane, czerwone i purpurowe, równocześnie na włosach naturalnych, jak i farbowanych. Cromaxtrem powinien być aplikowany po zmieszaniu w równych proporcjach (1:1) z oxibel activating cream – środkiem utleniającym o odpowiednim stężeniu.

towar może być mieszany z farbami cromatone, aby wzmocnić miedziane, czerwone i purpurowe odcienie. Do 100% pokrycia siwych włosów. Objętość 60ml