Montibello Cromatone farba profesjonalna trwała koloryzacja, 60ml 5,64 | Miedziany-Kasztanowy Jasny Brąz (8429525109395) promocja 2024

Cena24.45
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Montibello
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor kasztan
Postać farba
Pojemność 60 ml

Opis

kolor k 5.64 miedziany kasztanowy jasny brąz o produkcie: trwała farba do włosów montibello cromatone to towar fachowy o najwyższej jakości. Pozwala na uzyskanie idealnego koloru nie niszcząc włosów podczas koloryzacji.

posiada technologię scp (soya color protect) – połączenie ekstraktów z soi, a także drzewa boswellia serrata z molekułami odżywczymi, żeby zapewnić włosom pielęgnację i ochronę. Barwy farb montibello są głębokie, nasycone i trwałe, zachowają na długo swój blask, pigmenty rozkładają się równomiernie na całej długości pasm.

pielęgnacyjne składniki wzmacniają włosy, nawilżają i odżywiają je, a także bronią skórę głowy w trakcie farbowania. Obfita gama odcieni z przeróżnych palet kolorystycznych umożliwia dobranie koloru przypasowanego do pragnień klientów i wyjściowej barwy.

odcienie można ze sobą mieszać. Gama kolorów farb montibello cromatone: • odcienie zimne i neutralne - barwy czarne, naturalne, popielate i perłowe. • odcienie ciepłe - odcienie złote, czekoladowe, miedziano-czerwone, czerwono-mahoniowe.

• odcienie czerwone (luxury reds) - wysoka intensywność. • odcienie superrozjaśniające • odcienie xtrem (cromaxtrem) różnica między odcieniami naturalnymi a odcieniami naturalnymi plus: naturalne plus mają bardziej neutralne tony i oferują ulepszone pokrycie siwych włosów, które szczególnie trudno poddają się koloryzacji.

różnica między odcieniami cromaxtrem a odcieniami cromatone luxury red: odcienie cromatone luxury reds łączą w sobie barwniki utleniające, które wydobywają głębię koloru i jego nadzwyczajną długotrwałość dzięki technice pz-complex, w trakcie gdy odcienie cromaxtrem powstały na bazie bezpośrednich barwników, które wydobywają głębię koloru,oferują jego mniejszą długofalowość.

cromatone 1+1 oferuje nieszablonowy, intensywny kolor i najwyższy poziom bezusterkowości w sytuacji odcieni czarnych, naturalnych, popielatych i perłowych. Ciepłe, intensywne i promienne odcienie z błyszczącymi refleksami, odznaczające się niewiarygodną trwałością w przypadku barw złotych, czekoladowych, miedziano-czerwonych, a także czerwono-mahoniowych.

cromatone luxury reds 1+1 nowa generacja czerwonych odcieni, które są intensywne, długotrwałe i istotnie modne. Cromatone odcienie superrozjaśniające 1+2 odcienie, które nie niszczą włosów i zezwalają na ich rozjaśnienie choćby do 5 tonacji, począwszy od wyjściowych barw odpowiadających ciemnym blondom.

cromaxtrem 1+1 bezpośrednie barwniki, dzięki którym otrzymasz czyste odcienie miedziane, czerwone i purpurowe, jednocześnie na włosach naturalnych, jak i farbowanych. Cromaxtrem powinien być aplikowany po zmieszaniu w równych proporcjach (1:1) z oxibel activating cream – środkiem utleniającym o odpowiednim stężeniu.

produkt może być mieszany z farbami cromatone, aby wzmocnić miedziane, czerwone i purpurowe odcienie. Do 100% pokrycia siwych włosów. Objętość 60ml