Montibello Cromatone farba profesjonalna trwała koloryzacja, 60ml 6,13 | Złoty Popielaty Ciemny Blond promocja 2024

Cena24.45
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Montibello
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor blond
Postać farba
Pojemność 60 ml

Opis

Farba Montibello Cromatone - permanentna farba do włosów pojemność: 60 Nazwa koloru producenta: 6,13 Kolor: Złoty Popielaty Ciemny Blond Koloryzacja włosów będzie wydajna jeśli wybierzesz odpowiednią farbę.

prawidłowym wyborem mogą okazać się mistrzowskie produkty fryzjerskie, które są trwałe i cechują się wysoką jakością. Jedną z takich farb jest Montibello Cromatone, która gromadzi postępową technologię SCP.

Jest to połączenie skrupulatnie wyselekcjonowanych komponentów aktywnych pochodzenia roślinnego i molekuł odżywczych. Ich zadaniem jest ochrona włókna włosa i skóry głowy podczas zabiegu koloryzacji. Dzięki tej technice, farba wykazuje parametry pielęgnacyjne, a jednocześnie umożliwia uzyskanie równomiernego i intensywnego koloru od samej nasady, aż po same końce.

ponadto oddziałuje odżywczo na skórę głowy, nawilżają ją i chroni. Na skutek czego włosy są miękkie, pełne blasku, a odcień jest intensywny i trwały. Atuty farby Montibello Cromatone: długookresowy efekt, wspaniałe pokrycie, intensywna głębia koloru, dodaje blasku i jedwabistej miękkości, pielęgnuje i odżywia, równomierne rozłożenie koloru, wzmacnia strukturę włosa, przyjemna i łatwa aplikacja.

Sposób zastosowania: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed użyciem wykonać próbę uczuleniową. Farbę zmieszać z oksydantem w proporcji 1:1. W zależności od kondycji włosów i pożądanego efektu koloryzacji stosujemy 3,75%, 6%, 9% albo 12% oxydant.

Natomiast kolekcja blond superrozjaśniający za każdym razem jest mieszana z oksydantem 9% lub 12% w proporcji 1:2.