Montibello Cromatone farba profesjonalna trwała koloryzacja, 60ml 6,16 | Kasztanowy Popielaty Ciemny Blond promocja 2024

Cena24.45
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Montibello
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor kasztan
Postać farba
Pojemność 60 ml

Opis

kolor 6.16 kasztanowy popielaty ciemny blond o produkcie: trwała farba do włosów montibello cromatone to artykuł mistrzowski o najwyższej jakości. Umożliwia uzyskanie idealnego koloru nie niszcząc włosów podczas koloryzacji.

gromadzi technologię scp (soya color protect) – połączenie ekstraktów z soi i drzewa boswellia serrata z molekułami odżywczymi, by zapewnić włosom pielęgnację i ochronę. Kolory farb montibello są głębokie, nasycone i trwałe, zachowają na długo swój lśnienie, pigmenty rozkładają się równomiernie na całej długości pasm.

pielęgnacyjne składniki wzmacniają włosy, nawilżają i odżywiają je oraz chronią skórę głowy w trakcie farbowania. Duża gama odcieni z zróżnicowanych palet kolorystycznych pozwala na dobranie koloru dopasowanego do pragnień klientów i wyjściowej barwy.

odcienie można ze sobą mieszać. Gama barw farb montibello cromatone: • odcienie zimne i neutralne - kolory czarne, naturalne, popielate i perłowe. • odcienie ciepłe - odcienie złote, czekoladowe, miedziano-czerwone, czerwono-mahoniowe.

• odcienie czerwone (luxury reds) - wysoka intensywność. • odcienie superrozjaśniające • odcienie xtrem (cromaxtrem) różnica pomiędzy odcieniami naturalnymi a odcieniami naturalnymi plus: naturalne plus posiadają bardziej neutralne tony i proponują lepsze pokrycie siwych włosów, które niezwykle trudno poddają się koloryzacji.

różnica między odcieniami cromaxtrem a odcieniami cromatone luxury red: odcienie cromatone luxury reds łączą w sobie barwniki utleniające, które wydobywają głębię koloru i jego doskonałą długookresowość dzięki technologii pz-complex, podczas gdy odcienie cromaxtrem powstały na bazie bezpośrednich barwników, które wyciągają głębię koloru,proponują jego mniejszą długofalowość.

cromatone 1+1 oferuje unikatowy, intensywny odcień i najwyższy poziom niezawodności w sytuacji barw czarnych, naturalnych, popielatych i perłowych. Ciepłe, intensywne i promienne odcienie z lśniącymi refleksami, odznaczające się niewiarygodną trwałością w sytuacji barw złotych, czekoladowych, miedziano-czerwonych oraz czerwono-mahoniowych.

cromatone luxury reds 1+1 nowa generacja czerwonych odcieni, które są intensywne, długotrwałe i nad wyraz lubiane. Cromatone odcienie superrozjaśniające 1+2 odcienie, które nie niszczą włosów i pozwalają na ich rozjaśnienie nawet do 5 tonacji, począwszy od wyjściowych odcieni odpowiadających ciemnym blondom.

cromaxtrem 1+1 bezpośrednie barwniki, dzięki którym otrzymasz czyste odcienie miedziane, czerwone i purpurowe, równocześnie na włosach naturalnych, jak i farbowanych. Cromaxtrem powinien być aplikowany po zmieszaniu w równych proporcjach (1:1) z oxibel activating cream – środkiem utleniającym o odpowiednim stężeniu.

artykuł może być mieszany z farbami cromatone, żeby wzmocnić miedziane, czerwone i purpurowe odcienie. Do 100% pokrycia siwych włosów. Pojemność 60ml