Montibello Cromatone farba profesjonalna trwała koloryzacja, 60ml 6,5 | Mahoniowy Ciemny Blond promocja 2024

Cena24.45
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Montibello
Kategoria:Koloryzacja włosów
Pojemność 60 ml

Opis

kolor m 6.5 mahoniowy ciemny blond o produkcie: trwała farba do włosów montibello cromatone to towar mistrzowski o najwyższej jakości. Pozwala na uzyskanie świetnego koloru nie niszcząc włosów w trakcie koloryzacji.

gromadzi technikę scp (soya color protect) – połączenie ekstraktów z soi i drzewa boswellia serrata z molekułami odżywczymi, żeby zapewnić włosom pielęgnację i ochronę. Barwy farb montibello są głębokie, nasycone i trwałe, zachowają na długo swój połysk, pigmenty rozkładają się równomiernie na całej długości pasm.

pielęgnacyjne komponenty wzmacniają włosy, nawilżają i odżywiają je i chronią skórę głowy w trakcie farbowania. Pokaźna gama odcieni z zróżnicowanych palet kolorystycznych zezwala na dopasowanie koloru przypasowanego do pragnień klientów i wyjściowej barwy.

odcienie można ze sobą mieszać. Gama barw farb montibello cromatone: • odcienie zimne i neutralne - kolory czarne, naturalne, popielate i perłowe. • odcienie ciepłe - odcienie złote, czekoladowe, miedziano-czerwone, czerwono-mahoniowe.

• odcienie czerwone (luxury reds) - wysoka intensywność. • odcienie superrozjaśniające • odcienie xtrem (cromaxtrem) różnica między odcieniami naturalnymi a odcieniami naturalnymi plus: naturalne plus mają bardziej neutralne tony i proponują ulepszone pokrycie siwych włosów, które nad wyraz trudno poddają się koloryzacji.

różnica pomiędzy odcieniami cromaxtrem a odcieniami cromatone luxury red: odcienie cromatone luxury reds łączą w sobie barwniki utleniające, które wyciągają głębię koloru i jego wspaniałą długotrwałość dzięki technice pz-complex, w trakcie gdy odcienie cromaxtrem powstały na bazie bezpośrednich barwników, które wyciągają głębię koloru,proponują jego mniejszą długofalowość.

cromatone 1+1 proponuje nieszablonowy, intensywny odcień i najwyższy poziom bezusterkowości w przypadku barw czarnych, naturalnych, popielatych i perłowych. Ciepłe, intensywne i promienne odcienie z błyszczącymi refleksami, odznaczające się niewiarygodną trwałością w przypadku barw złotych, czekoladowych, miedziano-czerwonych oraz czerwono-mahoniowych.

cromatone luxury reds 1+1 nowa generacja czerwonych odcieni, które są intensywne, długofalowe i niezwykle popularne. Cromatone odcienie superrozjaśniające 1+2 odcienie, które nie niszczą włosów i zezwalają na ich rozjaśnienie nawet do 5 tonacji, począwszy od wyjściowych odcieni odpowiadających ciemnym blondom.

cromaxtrem 1+1 bezpośrednie barwniki, dzięki którym otrzymasz czyste odcienie miedziane, czerwone i purpurowe, równocześnie na włosach naturalnych, jak i farbowanych. Cromaxtrem powinien być aplikowany po zmieszaniu w równych proporcjach (1:1) z oxibel activating cream – środkiem utleniającym o odpowiednim stężeniu.

towar może być mieszany z farbami cromatone, aby wzmocnić miedziane, czerwone i purpurowe odcienie. Do 100% pokrycia siwych włosów. Pojemność 60ml