cromatone farba profesjonalna trwała koloryzacja, 60ml 6,64 | miedziany-kasztanowy ciemny blond marki Montibello promocja 2024

Cena24.45
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Montibello
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor kasztan
Postać farba
Pojemność 60 ml

Opis

kolor k 6.64 miedziany kasztanowy ciemny blond o produkcie: trwała farba do włosów montibello cromatone to artykuł fachowy o najwyższej jakości. Umożliwia uzyskanie znakomitego koloru nie niszcząc włosów w trakcie koloryzacji.

posiada technikę scp (soya color protect) – połączenie ekstraktów z soi, a także drzewa boswellia serrata z molekułami odżywczymi, żeby zapewnić włosom pielęgnację i ochronę. Odcienie farb montibello są głębokie, nasycone i trwałe, zachowają na długo swój blask, pigmenty rozkładają się równomiernie na całej długości pasm.

pielęgnacyjne składniki wzmacniają włosy, nawilżają i odżywiają je i chronią skórę głowy podczas farbowania. Pokaźna gama odcieni z najróżniejszych palet kolorystycznych umożliwia przypasowanie koloru dostosowanego do oczekiwań klientów i wyjściowej barwy.

odcienie można ze sobą mieszać. Gama barw farb montibello cromatone: • odcienie zimne i neutralne - kolory czarne, naturalne, popielate i perłowe. • odcienie ciepłe - barwy złote, czekoladowe, miedziano-czerwone, czerwono-mahoniowe.

• odcienie czerwone (luxury reds) - wysoka intensywność. • odcienie superrozjaśniające • odcienie xtrem (cromaxtrem) różnica pomiędzy odcieniami naturalnymi a odcieniami naturalnymi plus: naturalne plus posiadają bardziej neutralne tony i proponują lepsze pokrycie siwych włosów, które istotnie trudno poddają się koloryzacji.

różnica pomiędzy odcieniami cromaxtrem a odcieniami cromatone luxury red: odcienie cromatone luxury reds łączą w sobie barwniki utleniające, które wydobywają głębię koloru i jego znakomitą długotrwałość dzięki technice pz-complex, podczas gdy odcienie cromaxtrem powstały na bazie bezpośrednich barwników, które wyciągają głębię koloru,oferują jego mniejszą długofalowość.

cromatone 1+1 oferuje nieszablonowy, intensywny odcień i najwyższy poziom niezawodności w przypadku barw czarnych, naturalnych, popielatych i perłowych. Ciepłe, intensywne i promienne odcienie z błyszczącymi refleksami, odznaczające się niewiarygodną trwałością w sytuacji odcieni złotych, czekoladowych, miedziano-czerwonych oraz czerwono-mahoniowych.

cromatone luxury reds 1+1 nowa generacja czerwonych odcieni, które są intensywne, długotrwałe i istotnie lubiane. Cromatone odcienie superrozjaśniające 1+2 odcienie, które nie niszczą włosów i umożliwiają ich rozjaśnienie choćby do 5 tonacji, począwszy od wyjściowych barw odpowiadających ciemnym blondom.

cromaxtrem 1+1 bezpośrednie barwniki, dzięki którym otrzymasz czyste odcienie miedziane, czerwone i purpurowe, równocześnie na włosach naturalnych, jak i farbowanych. Cromaxtrem powinien być aplikowany po zmieszaniu w równych proporcjach (1:1) z oxibel activating cream – środkiem utleniającym o odpowiednim stężeniu.

artykuł może być mieszany z farbami cromatone, by wzmocnić miedziane, czerwone i purpurowe odcienie. Do 100% pokrycia siwych włosów. Pojemność 60ml