Montibello cromatone farba profesjonalna trwała koloryzacja, 60ml 7,63 | średni brąz złocisty blond (8429525417957) promocja 2024

Cena24.45
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Montibello
Kategoria:Koloryzacja włosów
Kolor brąz
Postać farba
Pojemność 60 ml

Opis

kolor k 7.63 złoty kasztanowy blond o produkcie: trwała farba do włosów montibello cromatone to artykuł mistrzowski o najwyższej jakości. Zezwala na uzyskanie rewelacyjnego koloru nie niszcząc włosów podczas koloryzacji.

zawiera technikę scp (soya color protect) – połączenie ekstraktów z soi, a także drzewa boswellia serrata z molekułami odżywczymi, by zapewnić włosom pielęgnację i ochronę. Odcienie farb montibello są głębokie, nasycone i trwałe, zachowają na długo swój połysk, pigmenty rozkładają się równomiernie na całej długości pasm.

pielęgnacyjne elementy wzmacniają włosy, nawilżają i odżywiają je oraz chronią skórę głowy podczas farbowania. Wielka gama odcieni z rozmaitych palet kolorystycznych zezwala na dostosowanie koloru dostosowanego do pragnień klientów i wyjściowej barwy.

odcienie można ze sobą mieszać. Gama kolorów farb montibello cromatone: • odcienie zimne i neutralne - kolory czarne, naturalne, popielate i perłowe. • odcienie ciepłe - kolory złote, czekoladowe, miedziano-czerwone, czerwono-mahoniowe.

• odcienie czerwone (luxury reds) - wysoka intensywność. • odcienie superrozjaśniające • odcienie xtrem (cromaxtrem) różnica między odcieniami naturalnymi a odcieniami naturalnymi plus: naturalne plus mają bardziej neutralne tony i proponują udoskonalone pokrycie siwych włosów, które niezwykle trudno poddają się koloryzacji.

różnica pomiędzy odcieniami cromaxtrem a odcieniami cromatone luxury red: odcienie cromatone luxury reds łączą w sobie barwniki utleniające, które wyciągają głębię koloru i jego idealną długofalowość dzięki technice pz-complex, podczas gdy odcienie cromaxtrem powstały na bazie bezpośrednich barwników, które wyciągają głębię koloru,proponują jego mniejszą długookresowość.

cromatone 1+1 proponuje wyjątkowy, intensywny odcień i najwyższy poziom niezawodności w sytuacji kolorów czarnych, naturalnych, popielatych i perłowych. Ciepłe, intensywne i promienne odcienie z połyskującymi refleksami, odznaczające się niewiarygodną trwałością w sytuacji kolorów złotych, czekoladowych, miedziano-czerwonych i czerwono-mahoniowych.

cromatone luxury reds 1+1 nowa generacja czerwonych odcieni, które są intensywne, długotrwałe i nad wyraz popularne. Cromatone odcienie superrozjaśniające 1+2 odcienie, które nie niszczą włosów i umożliwiają ich rozjaśnienie nawet do 5 tonacji, począwszy od wyjściowych kolorów odpowiadających ciemnym blondom.

cromaxtrem 1+1 bezpośrednie barwniki, dzięki którym otrzymasz czyste odcienie miedziane, czerwone i purpurowe, zarówno na włosach naturalnych, jak i farbowanych. Cromaxtrem powinien być aplikowany po zmieszaniu w równych proporcjach (1:1) z oxibel activating cream – środkiem utleniającym o odpowiednim stężeniu.

produkt może być mieszany z farbami cromatone, by wzmocnić miedziane, czerwone i purpurowe odcienie. Do 100% pokrycia siwych włosów. Objętość 60ml