Montibello Cromatone farba profesjonalna trwała koloryzacja, 60ml 7,66 | Średni Intensywny Brązowy Blond (8429525417971) promocja 2024

Cena24.45
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Montibello
Kategoria:Koloryzacja włosów
Pojemność 60 ml

Opis

kolor k 7.66 intensywny kasztanowy blond o produkcie: trwała farba do włosów montibello cromatone to artykuł profesjonalny o najwyższej jakości. Zezwala na uzyskanie genialnego koloru nie niszcząc włosów w trakcie koloryzacji.

mieści technologię scp (soya color protect) – połączenie ekstraktów z soi oraz drzewa boswellia serrata z molekułami odżywczymi, aby zapewnić włosom pielęgnację i ochronę. Odcienie farb montibello są głębokie, nasycone i trwałe, zachowają na długo swój połysk, pigmenty rozkładają się równomiernie na całej długości pasm.

pielęgnacyjne elementy wzmacniają włosy, nawilżają i odżywiają je, a także chronią skórę głowy podczas farbowania. Obfita gama odcieni z rozmaitych palet kolorystycznych umożliwia dostosowanie koloru dostosowanego do pragnień klientów i wyjściowej barwy.

odcienie można ze sobą mieszać. Gama barw farb montibello cromatone: • odcienie zimne i neutralne - barwy czarne, naturalne, popielate i perłowe. • odcienie ciepłe - kolory złote, czekoladowe, miedziano-czerwone, czerwono-mahoniowe.

• odcienie czerwone (luxury reds) - wysoka intensywność. • odcienie superrozjaśniające • odcienie xtrem (cromaxtrem) różnica między odcieniami naturalnymi a odcieniami naturalnymi plus: naturalne plus posiadają bardziej neutralne tony i oferują ulepszone pokrycie siwych włosów, które nad wyraz trudno poddają się koloryzacji.

różnica między odcieniami cromaxtrem a odcieniami cromatone luxury red: odcienie cromatone luxury reds łączą w sobie barwniki utleniające, które wyciągają głębię koloru i jego nieprzeciętną długofalowość dzięki technologii pz-complex, w trakcie gdy odcienie cromaxtrem powstały na bazie bezpośrednich barwników, które wydobywają głębię koloru,proponują jego mniejszą długofalowość.

cromatone 1+1 proponuje wyjątkowy, intensywny kolor i najwyższy poziom bezusterkowości w przypadku barw czarnych, naturalnych, popielatych i perłowych. Ciepłe, intensywne i promienne odcienie z połyskującymi refleksami, odznaczające się niewiarygodną trwałością w przypadku kolorów złotych, czekoladowych, miedziano-czerwonych, a także czerwono-mahoniowych.

cromatone luxury reds 1+1 nowa generacja czerwonych odcieni, które są intensywne, długotrwałe i bardzo lubiane. Cromatone odcienie superrozjaśniające 1+2 odcienie, które nie niszczą włosów i zezwalają na ich rozjaśnienie nawet do 5 tonacji, począwszy od wyjściowych kolorów odpowiadających ciemnym blondom.

cromaxtrem 1+1 bezpośrednie barwniki, dzięki którym otrzymasz czyste odcienie miedziane, czerwone i purpurowe, jednocześnie na włosach naturalnych, jak i farbowanych. Cromaxtrem powinien być aplikowany po zmieszaniu w równych proporcjach (1:1) z oxibel activating cream – środkiem utleniającym o odpowiednim stężeniu.

produkt może być mieszany z farbami cromatone, by wzmocnić miedziane, czerwone i purpurowe odcienie. Do 100% pokrycia siwych włosów. Pojemność 60ml