Montibello In Flashy Colours - żel koloryzujący w tęczowych odcieniach, 150ml CLEAR | czysty/rozjaśniacz (8429525412228) promocja 2024

Cena48.97
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Montibello
Kategoria:Koloryzacja włosów
Postać utleniacz
Pojemność 150 ml

Opis

Montibello In Flashy Colours Clear - żelowy rozjaśniacz do farb z linii In Flashy Colours objętość: 150 Nazwa koloru producenta: Clear Montibello In Flashy Colours to niezwykły, zupełnie nowy wymiar koloryzacji dla tych, którym nie brak odwagi, by bawić się kolorem.

Intensywne barwniki w żywych odcieniach pozwalają stworzyć na głowie prawdziwą tęczę, nadać niesłychany w naturze kolor na całych włosach, na końcach albo poszczególnych pasmach. To nowe możliwości autorskiej stylizacji dla kreatywnych stylistów, chcących odpowiedzieć choćby na najbardziej nietypowe potrzeby klientów.

In Flashy Colours Clear przeznaczony jest do użytkowania z wybranym kolorem farby z tej linii. Zezwala na złagodzenie odcieni, dzięki czemu można uzyskać pastelowy kolor. Sposób zastosowania: aby uzyskać pastelowe odcienie i spersonalizowane odcienie należy wykorzystać tonu CLEAR, który pozwala osłabić intensywność czystych barw bazowych.

starczy zmieszać go z wybranym odcieniem. Dla znacznej redukcji intensywności zaleca się mieszankę 1:10 albo wyższą. Taką mieszankę należy pozostawić na włosach na 5 – 10 min.