Wella koleston perfect me+ rich naturals haartoenung 60.0 ml promocja 2022

Cena75.59
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:wella
Kategoria:Koloryzacja włosów
Postać farba
Pojemność 60 ml

Opis

Nadaj swoim włosom intensywną intensywność koloru i blask dzięki farbom do włosów Wella Koleston Perfect Me+ Rich Naturals. Farby z serii Koleston Perfect Me+ gwarantują zapierający dech w piersiach, długookresowy kolor włosów i oferują stuprocentowe krycie siwych włosów.

jednocześnie Rich Naturals rozjaśnia włosy nawet o trzy tony. Intensywnie pielęgnuje odcień włosów, który jest wzbogacony w 25% regenerujących części aktywnych i lipidów. Skutkiem są połyskujące, ładne włosy, pełne aksamitności i niezrównanego połysku koloru.Wskazówki dotyczące aplikacji farb do włosów Wella Koleston Perfect Me+ Rich NaturalsPodobnie jak prawie wszystkie farby do włosów z serii Koleston Perfect Me+, Rich Naturals miesza się w proporcji 1:1 z kremem utleniającym Welloxon Perfect o zawartości wodoru wynoszącej sześć, dziewięć albo dwanaście procent.

Mieszankę natychmiast nakłada się równomiernie na suche włosy. Czas oddziaływania zależy od siły kremu utleniającego i pożądanego efektu kolorystycznego. Kolor włosów można także poprawić lub zintensyfikować przy pomocy Perfect Me+ Special Mix.

W ten sposób uzyskasz kolor, który w całości odpowiada Twoim życzeniom.